صبح رنگی ات بخیر - دوشنبه 22 دی - رنگی رنگی

صبح رنگی ات بخیر – دوشنبه ۲۲ دی

صبح رنگی ات بخیر – دوشنبه ۲۲ دی

اولین ماه فصل زمستون از راه رسیده و دل کندن از گرمای دلچسب پتو سخت تر از همیشه شده 🙂 اما خورشید کم کم از پشت ابرها سرک میکشه و بهت یادآوری میکنه که یک صبح دیگه منتظره تا بهت لبخند بزنه برای داشتن یک روز خوب همراهیت کنه.

صبح رنگی ات بخیر دوست من. امیدواریم امروزت، به گرمی چای تازه دم اول صبح باشه و به شیرینی رویاهات. الآن فرصت خوبیه تا آرزوهات رو مرور کنی، براشون برنامه ریزی کنی و قدمی حتی کوچک اما ارزشمند به سمت شون برداری. به توانایی هات شک نکن چون رنگی رنگی بهت باور داره.این هم هدیه ماست تا تو رو برای یک روز خوب همراهی کنیم. حسی که از این مطلب گرفتی رو به اطرافیانت هم منتقل کن. به دیگران خوبی کن تا نتیجه اش رو در زندگی خودت ببینی.

برای دانلود تقویم رنگی رنگی ( رایگان ) اینجا را کلیک کنین

یه آدم رنگی میتونه از امکانات موجود به شیوه های جالبی استفاده کنه. مثلا همین دنیای اینترنت میتونه منبعی از خلاقیت و خبر های جالب باشه که با کمی وقت گذاشتن در روز میتونیم کلی خوش بگذرونیم و اطلاعات جدیدی هم کسب کنیم. این چند دقیقه وبگردی در لینک های زیر، میتونه روزمون رو رنگی تر کنه.

فکت گرافی – ۵ خاصیت و کاربرد جالب لیمو

این سازه های قدیمی، در واقع تکنولوژی انگلستان در دوران جنگ جهانی اول بودن که میتونستن با جمع آوری و انعکاس صدای محیط، اومدن هواپیماهای جنگی دشمن رو به افراد متخصص اطلاع بدن.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. یاسِ بنفش💜 ^.^
  ۲۲ دی ۱۳۹۹

  سلااااااااام ^ــــــــ^
  چقدرررررر تصویر اول این پست منو یاد یه آدم شدیدااااا رنگی که این روزامو عجیب با طعم معجزه، خوشمزه کرده میندازه :)))
  یکی از آرزوهای قشنگ من، امروز به وسیله ی یه آدم رنگی که به خوشحال کردن دیگران خیلی خیلی اهمیت میده محقق شد :)) و من براش آرزو میکنم که هزارتا از آرزوهای خودش براورده بشه و دلشو پر از شادی کنه ^^
  تو معرکه ای آدم رنگی رنگی جان ^ـــ^ ممنوووووونتمممم :)))))ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...