صبح رنگی ات بخیر - شنبه 18 مرداد - رنگی رنگی

صبح رنگی ات بخیر – شنبه ۱۸ مرداد

صبح رنگی ات بخیر – شنبه ۱۸ مرداد

تابستونی ترین ماه سال از راه رسیده و خورشید گرم تر از همیشه، هر صبح به ما لبخند میزنه و بهمون اطمینان میده که یک روز عالی در پیش هست.

صبح رنگی ات بخیر دوست من. طبیعت روزهای شاداب و گرم و پرطراوتش رو می گذرونه. بهترین وقت برای این هست که از روزهای بلند تابستون برای انجام دادن کارهای خوب بیشتر استفاده کنیم. یعنی تلاش بیشتر برای واقعی کردن رویاهامون و یاد گرفتن چیزهایی که لازم داریم تا آدم بهتر و رنگی تری باشیم. حسی که از این مطلب گرفتی رو تا شب همراه خودت نگه دار و به اطرافیانت منتقل کن. مشکلات به ما درس های مهمی میدن.

برای دانلود تقویم رنگی رنگی ( رایگان ) اینجا را کلیک کنین

یه آدم رنگی میتونه از امکانات موجود به شیوه های جالبی استفاده کنه. دنیای اینترنت منبعی از خلاقیت و خبر های جالب هست که با کمی وقت گذاشتن در روز میتونیم کلی خوش بگذرونیم و اطلاعات جدیدی هم کسب کنیم. این چند دقیقه وبگردی در لینک های زیر، میتونه روزمون رو رنگی تر کنه.

اینجا میتونین ببینین با اسفنج های شنا چه کاردستی هایی میشه درست کرد.

زیبایی را آشپزی کنید – ماسک هندوانه ای

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. صبآ
  ۱۸ مرداد ۱۳۹۹

  عاللیییییییییییییییییی صبح شماام بخیر رنگی رنگی جان
 2. آیدا
  ۱۸ مرداد ۱۳۹۹

  رنگی رنگی جون . یه پیشنهاد دارم برات . میشه از این به بعد توی قسمت چالش های رنگی رنگی مناسبت های ملی و جهانی رو هم بذارید؟ خیلی خوب میشه?
  • رنگی رنگی
   ۱۸ مرداد ۱۳۹۹

   ممنون از پیشنهادتون، فرمت تقویم رنگی رنگی برای امسال دیگه قابل تغییر نیست اما برای سال بعد در نظر میگیریم. اما در تقویم مناسبت های رسمی ذکر شدن 🙂
 3. آیدا
  ۱۹ مرداد ۱۳۹۹

  مرسی رنگی جونم?ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...