صبح رنگی ات بخیر - سه شنبه 17 تیر - رنگی رنگی

صبح رنگی ات بخیر – سه شنبه ۱۷ تیر

صبح رنگی ات بخیر – سه شنبه ۱۷ تیر

تابستون بالاخره از راه رسیده. خورشید مهربون تیر ماه حالا هر روز صبح ما رو از خواب شیرین بیدار میکنه و به ما یادآوری میکنه که قراره حال دلمون مثل آسمون پشت پنجره، آفتابی و شاد باشه.

صبح رنگی ات بخیر قهرمان. این روزها که هوا کمی زودتر از قبل روشن میشه، شاید زمان مناسبی باشه تا تصمیم بگیری یک ساعت زودتر از قبل بیدار بشی، از سکوت اول روز لذت ببری و برای یک ماجراجویی فوق العاده آماده بشی. رنگی رنگی اینجا در کنار تو ایستاده و سعی میکنه با هدیه ای کوچیک همراهی ات کنه. حسی که از این مطلب گرفتی رو تا شب همراه خودت نگه دار و به اطرافیانت منتقل کن. دست از رویاپردازی نکش.

یه آدم رنگی میتونه از امکانات موجود به شیوه های جالبی استفاده کنه. مثلا همین دنیای اینترنت میتونه منبعی از خلاقیت و خبر های جالب باشه که با کمی وقت گذاشتن در روز میتونیم کلی خوش بگذرونیم و اطلاعات جدیدی هم کسب کنیم. این چند دقیقه وبگردی در لینک های زیر، میتونه روزمون رو رنگی تر کنه.

با تکه های پارچه، پد درست کنین که بتونین ظروف داغ رو روش قرار بدین.

۳۹ ایده خلاقانه برای یادداشت کتاب هایی که خوندین

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. جودی یه دختر رنگی رنگی
  ۱۷ تیر ۱۳۹۹

  وایی
  سلام رنگی رنگی
  صبح رنگیت بخیر و خوشی??
  میگم شما به این زودی بسته ی
  سراسری نمیزارین????
  راستی کیت ساخت ۵ دفتر اسکرپ بوکی رو هم بیارین?
  شما فوق العاده ای رنگی رنگی جان
  ایده ای برای هدیه به تولد دوست ندارین؟؟?????
  • رنگی رنگی
   ۱۷ تیر ۱۳۹۹

   سلام دوست رنگی. بسته های سوپرایزی به شیوه قبل دیگه تولید نمیشن. اما کلی محصول جدید در راه هست. در صفحه اینستاگرام رنگی رنگی اطلاع رسانی میکنیم.ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...