صبح رنگی ات بخیر - یکشنبه 16 آذر - رنگی رنگی

صبح رنگی ات بخیر – یکشنبه ۱۶ آذر

صبح رنگی ات بخیر – یکشنبه ۱۶ آذر

این روزها صبح زود از خواب بیدار شدن کمی سخت تر شده. آسمون دیرتر از قبل روشن میشه و هوای سرد اول صبح تو رو به یک خواب دل نشین زیر پتوی گرم و نرم دعوت میکنه. اما چند لحظه فکر کن، یک صبح پاییزی زیبا پشت پنجره منتظرت هست، آخرین ماه از این فصل رنگارنگه و حتما دوست نداری از دستش بدی.

صبحت بخیر دوست رنگی. تماشا کردن پاییز از پشت شیشه، در حالی که یک لیوان چای داغ دستت گرفتی و میدونی که یک روز طولانی پر از اتفاقات کوچیک و شاید بزرگ خوشحال کننده پیش رو داری خیلی دوست داشتنیه. یادت باشه امروز، به جزئیات بیشتر دقت کنی، زیبایی ها رو ببینی و بهونه ای برای خوشحال بودن بسازی. این کار ساده تر از اون چیزی هست که فکر میکنی، این هم هدیه امروز ماست تا تو رو برای یک روز خوب همراهی کنیم. حسی که از این تصویر گرفتی رو تا شب همراه خودت نگه دار و به اطرافیانت منتقل کن. رویاهای تو دست نیافتنی نیستن.

برای دانلود تقویم رنگی رنگی ( رایگان ) اینجا را کلیک کنین

یه آدم رنگی میتونه از امکانات موجود به شیوه های جالبی استفاده کنه. مثلا همین دنیای اینترنت میتونه منبعی از خلاقیت و خبر های جالب باشه که با کمی وقت گذاشتن در روز میتونیم کلی خوش بگذرونیم و اطلاعات جدیدی هم کسب کنیم. این چند دقیقه وبگردی در لینک های زیر، میتونه روزمون رو رنگی تر کنه.

آشپزی رنگی – مرغ سوخاری فلفلی

دنیای عروس های دریایی

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. ریحانه
  ۱۶ آذر ۱۳۹۹

  سلام
  ممنون از سایت خوبتون
  یه سوالی داشتم … ما با این کاغذ اسکرپ بوک ها باید چیکا کنیم من اسکرپ بوکم توی یه دفتره یعنی کلاسور نیس و اینکه من تو سایتتون دیدم پست در مورد کاغذ اسکرپ بوکی مطلب گذاشتین اما من میخوام بدونم تو اسکرپ بوک چیکارش میکنن?
  و یه سوال دیگه ….
  من خودم سه ساله تقریبا اسکرپ بوک مینویسم یا بهتره بگم درست میکنم!!! اما راستش نمی دونم درست چی تلفظ میشه?? میشه یه راهنمایی بکنید? ممنون….
  • رنگی رنگی
   ۱۶ آذر ۱۳۹۹

   سلام دوست رنگی
   شما میتونین کاغذهای اسکرپ بوک فانتزی رو به دفترتون بچسبونین. یا اینکه کاغذها رو پانچ کنین و با نخ به هم وصل کنین
   کاملا سلیقه ای هست
   همچنین تلفظ اسکرپ بوک
   scrap book
   هست
 2. ریحانه
  ۱۶ آذر ۱۳۹۹

  خیلی ممنون از راهنمایی تون
  خیلی مرسی ??
  حتما این کار ها رو میکنم….ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...