صبح رنگی ات بخیر - سه شنبه 15 مهر - رنگی رنگی

صبح رنگی ات بخیر – سه شنبه ۱۵ مهر

صبح رنگی ات بخیر – سه شنبه ۱۵ مهر

فصل زیبا و خوش رنگ پاییز بالاخره از راه رسیده و قراره مدتی مهمون شهر ما باشه. این صبح ها آسمون کمی دیرتر از قبل روشن میشه، اما تو زودتر از خواب بلند میشی تا به پاییز پشت پنجره سلام کنی.

صبح رنگی ات بخیر. روزها و فصل ها دارن از کنارمون رد میشن و به ما یادآوری می کنن که روزهای بهتری در راه هست و داریم قدم به قدم به آرزوهامون نزدیک تر میشیم. هر روز یک فرصت دوباره به تو هدیه میده، کافیه روبان هاش رو باز کنی و ازش استفاده کنی. این هم هدیه امروز ماست تا تو رو برای یک روز خوب همراهی کنیم. حسی که از این مطلب گرفتی رو تا شب همراه خودت نگه دار و به اطرافیانت منتقل کن. شکست ها قوی ترت میکنن.

برای دانلود تقویم رنگی رنگی ( رایگان ) اینجا را کلیک کنین

یه آدم رنگی میتونه از امکانات موجود به شیوه های جالبی استفاده کنه. مثلا همین دنیای اینترنت میتونه منبعی از خلاقیت و خبر های جالب باشه که با کمی وقت گذاشتن در روز میتونیم کلی خوش بگذرونیم و اطلاعات جدیدی هم کسب کنیم. این چند دقیقه وبگردی در لینک های زیر، میتونه روزمون رو رنگی تر کنه.

ترکیب خلاقانه ی نقاشی با ساختمان های واقعی

آشپزی رنگی – سالاد اسفناج و مرغ پسته ای

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. دختر رنگی?
  ۱۶ مهر ۱۳۹۹

  سلام
  من ذچریحانه هستم و خیلی هم سایت با حالتون رو دوست دارم میخواستم یه پیشنهاد بدم که ( توروخدا اجراش کنید لطفاً??) میگم میشه مثبت یه برنامه ای درست کنید که هر وقت شما مطلبی تو این سایت خوشگل تون می‌بارید یه پیام تو اون برنامه بیاد تا ما بتونیم تندی بریم نگاهش کنیم لطفااااااااااا
  من عاشق سایتتون هستم و همیشه دنبالتون میکنم ? اگه اینجوری بشه فوق العاده
  بازم ممنونم مرسیییییی
  • رنگی رنگی
   ۱۹ مهر ۱۳۹۹

   ممنون از پیشنهادتون. اما شما تند تند سایت ما رو چک کنین :دیارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...