صبح رنگی ات بخیر - سه شنبه 14 بهمن - رنگی رنگی

صبح رنگی ات بخیر – سه شنبه ۱۴ بهمن

صبح رنگی ات بخیر – سه شنبه ۱۴ بهمن

درسته که تو این صبح های سرد زمستونی، دل کندن از خواب گرم و شیرین خیلی سخته، اما همین که تصمیم گرفتی بلند بشی و روزت رو شروع کنی، نشون دهنده ی این هست که چقدر قوی و با انگیزه هستی.  

صبح زیبای بهمن ماه بخیر دوست رنگی. این روزها که از خواب پا میشی قبل از چک کردن شبکه های اجتماعی، کمی به خودت زمان بده، چند نفس عمیق و آگاهانه بکش و ذهنت رو برای اتفاقات خوبی که قراره پیش بیان آماده کن. بعد تختت رو مرتب کن و برای خودت یک صبحانه کامل تدارک ببین. این زمستونی ترین ماه سال مشتاقانه منتظره تا کوچک ترین قدم هایی که به سمت اهدافت برمیداری رو جشن بگیره. این هدیه امروز ماست تا تو رو برای یک روز خوب همراهی کنیم. حسی که از این تصویر گرفتی رو تا شب همراه خودت نگه دار و به اطرافیانت منتقل کن. همه چیز تا قبل از اتفاق افتادن، غیر ممکن به نظر میرسه.

برای دانلود تقویم رنگی رنگی ( رایگان ) اینجا را کلیک کنین

یه آدم رنگی میتونه از امکانات موجود به شیوه های جالبی استفاده کنه. مثلا همین دنیای اینترنت میتونه منبعی از خلاقیت و خبر های جالب باشه که با کمی وقت گذاشتن در روز میتونیم کلی خوش بگذرونیم و اطلاعات جدیدی هم کسب کنیم. این چند دقیقه وبگردی در لینک های زیر، میتونه روزمون رو رنگی تر کنه.

برای گربه هامون خونه درست کنیم

نقاشی اسکرپ بوکی – قهرمان بادکنک کشیدن باشیم

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. همتا
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹

  مامانم منو دوست نداره چرا باهاش سلفی بگیرم؟؟
 2. یاسِ بنفش? ^.^
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹

  شاید شرایطش طوریه که نمیتونه دوست داشتنشو ابراز کنه همتا جان :))
  مادرها همیشه بچه هاشونو دوست دارن، سخت نگیر 🙂ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...