صبح رنگی ات بخیر - یکشنبه 13 مهر - رنگی رنگی

صبح رنگی ات بخیر – یکشنبه ۱۳ مهر

صبح رنگی ات بخیر – یکشنبه ۱۳ مهر

فصل زیبا و خوش رنگ پاییز بالاخره از راه رسیده و قراره مدتی مهمون شهر ما باشه. این صبح ها آسمون کمی دیرتر از قبل روشن میشه، اما تو زودتر از خواب بلند میشی تا به پاییز پشت پنجره سلام کنی.

صبح رنگی ات بخیر. روزها و فصل ها دارن از کنارمون رد میشن و به ما یادآوری می کنن که روزهای بهتری در راه هست و داریم قدم به قدم به آرزوهامون نزدیک تر میشیم. هر روز یک فرصت دوباره به تو هدیه میده، کافیه روبان هاش رو باز کنی و ازش استفاده کنی. این هم هدیه امروز ماست تا تو رو برای یک روز خوب همراهی کنیم. حسی که از این مطلب گرفتی رو تا شب همراه خودت نگه دار و به اطرافیانت منتقل کن. امروز یک قدم دیگه به هدف هات نزدیک تر شو.

برای دانلود تقویم رنگی رنگی ( رایگان ) اینجا را کلیک کنین

یه آدم رنگی میتونه از امکانات موجود به شیوه های جالبی استفاده کنه. مثلا همین دنیای اینترنت میتونه منبعی از خلاقیت و خبر های جالب باشه که با کمی وقت گذاشتن در روز میتونیم کلی خوش بگذرونیم و اطلاعات جدیدی هم کسب کنیم. این چند دقیقه وبگردی در لینک های زیر، میتونه روزمون رو رنگی تر کنه.

سفر مجازی به مراکش

نقاشی اسکرپ بوکی – قهرمان پاپ کرن کشیدن باشیم

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. mhlA
  ۱۳ مهر ۱۳۹۹

  رنگی رنگی مهربون:)مرسی که همیشه حال خوب میدی…
  تو این دوران کنکوری بودنم تنها چیزی ک نیازمه یه مشت حالع خوبه:)?❇
 2. Ashy
  ۱۳ مهر ۱۳۹۹

  خوشحالم که پنج ساله یه آدم رنگی محسوب می‌شم! من با شما نوجوونیم رو شروع کردم و با شماهم دارم به پایون می‌رسونمش! سبز باشید!:)ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...