صبح رنگی ات بخیر - چهارشنبه 12 آذر - رنگی رنگی

صبح رنگی ات بخیر – چهارشنبه ۱۲ آذر

صبح رنگی ات بخیر – چهارشنبه ۱۲ آذر

این روزها صبح زود از خواب بیدار شدن کمی سخت تر شده. آسمون دیرتر از قبل روشن میشه و هوای سرد اول صبح تو رو به یک خواب دل نشین زیر پتوی گرم و نرم دعوت میکنه. اما چند لحظه فکر کن، یک صبح پاییزی زیبا پشت پنجره منتظرت هست، آخرین ماه از این فصل رنگارنگه و حتما دوست نداری از دستش بدی.

صبحت بخیر دوست رنگی. تماشا کردن پاییز از پشت شیشه، در حالی که یک لیوان چای داغ دستت گرفتی و میدونی که یک روز طولانی پر از اتفاقات کوچیک و شاید بزرگ خوشحال کننده پیش رو داری خیلی دوست داشتنیه. یادت باشه امروز، به جزئیات بیشتر دقت کنی، زیبایی ها رو ببینی و بهونه ای برای خوشحال بودن بسازی. این کار ساده تر از اون چیزی هست که فکر میکنی، این هم هدیه امروز ماست تا تو رو برای یک روز خوب همراهی کنیم. حسی که از این تصویر گرفتی رو تا شب همراه خودت نگه دار و به اطرافیانت منتقل کن. هیچ وقت امیدت رو از دست نده.

برای دانلود تقویم رنگی رنگی ( رایگان ) اینجا را کلیک کنین

یه آدم رنگی میتونه از امکانات موجود به شیوه های جالبی استفاده کنه. مثلا همین دنیای اینترنت میتونه منبعی از خلاقیت و خبر های جالب باشه که با کمی وقت گذاشتن در روز میتونیم کلی خوش بگذرونیم و اطلاعات جدیدی هم کسب کنیم. این چند دقیقه وبگردی در لینک های زیر، میتونه روزمون رو رنگی تر کنه.

۱۰ موسیقی رنگی برای زمان مطالعه

ایده هایی برای استفاده از فضای باز حیاط خونه

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. ریحانه
  ۱۲ آذر ۱۳۹۹

  سلام رنگی جان …
  میخواستم یه چیزی عرض کنم?
  شاید یه جور ایده اگه قبول کنید….
  به نظر شاید جالب بشه اگه توی این صبحت به خیر و رنگی اگه میشه یه جوک یا یه مطلب خنده دار بزارین که صبحمون رو با شادی بیشتری شروع کنیم…
  من خودم که عاشق این قسمتتون هستم و همیشه چک میکنم
  مرسی ?
  • دختر رنگی رنگی
   ۱۷ آذر ۱۳۹۹

   چقدر باحال ایده فوق العاده ایههههههههههههههههههارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...