صبح رنگی ات بخیر - شنبه 11 اردیبهشت - رنگی رنگی

صبح رنگی ات بخیر – شنبه ۱۱ اردیبهشت

صبح رنگی ات بخیر – شنبه ۱۱ اردیبهشت

بهاری ترین ماه سال مهمون زندگی هامون شده و با خودش یک عالمه رنگ و حال خوب آورده. امروز که از خواب بلند شدی، سعی کن دنیا رو از چشم اردیبهشت ببینی. دنیایی که در اون هنوز جوونه ها با تمام وجود خاک رو کنار میزنن و به امید یک شروع دوباره، به سمت خورشید قد می‌کشن.

صبح رنگی ات بخیر دوست من. خورشید منتظره تا تو هم مثل یک شکوفه بهاری رشد کنی و جهان اطرافت رو به جای زیباتری تبدیل کنی. در ابتدای روز با چند نفس عمیق، حال خوش رو به وجودت دعوت کن و نگرانی ها رو از پنجره به دست باد بسپر. یادت باشه اگر رویایی در ذهنت داری، حتما توانایی رسیدن بهش در تو وجود داره. این هم هدیه امروز ماست تا تو رو برای یک روز خوب همراهی کنیم. حسی که از این تصویر گرفتی رو تا شب همراه خودت نگه دار و به اطرافیانت منتقل کن. هیچ وقت دست از رویاپردازی نکش.

یه آدم رنگی میتونه از امکانات موجود به شیوه های جالبی استفاده کنه. مثلا همین دنیای اینترنت میتونه منبعی از خلاقیت و خبر های جالب باشه که با کمی وقت گذاشتن در روز میتونیم کلی خوش بگذرونیم و اطلاعات جدیدی هم کسب کنیم. این چند دقیقه وبگردی در لینک های زیر، میتونه روزمون رو رنگی تر کنه.

۲۲ عکس رنگی که شاید تو رو به سحرخیزی و دیدن طلوع خورشید ترغیب کنن

گل های کاغذی رنگارنگ درست کنیم

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. Marna
  ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

  سلام رنگی جان
  نسخه قابل دانلود از تقدیم رو نذاشتین؟؟؟
  • رنگی رنگی
   ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

   سلام دوست خوبم به زودی قرار میگیره در سایت
 2. محدثه
  ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

  سلام رنگی جونم ، یه مطلبی تو سایت گذاشته بودی راجع به دختری که روی یه تیکه کاغذ جمله انگیزشی مینویسه و تو شهر ازشون عکس میگیره مثلا تو اتوبوس و….لینک اون مطلب رو برام بفرستینارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...