صبح رنگی ات بخیر - دوشنبه 10 خرداد - رنگی رنگی

صبح رنگی ات بخیر – دوشنبه ۱۰ خرداد

صبح رنگی ات بخیر – دوشنبه ۱۰ خرداد

صبح زود آرامشی جادویی داره. زمانی که زودتر از بقیه از خواب بلند میشی، خورشید تازه طلوع کرده و رنگ آسمون داره عوض میشه. شهر هنوز به شلوغی ادامه روز نیست و شاید اگر دقت کنی، بتونی صدای گنجشک ها رو هم بشنوی. حالا که سومین ماه بهار از راه رسیده و خورشید خیلی زودتر از قبل مهمون روزهامون میشه، زمان خوبیه تا از این جادوی طلایی رنگ استفاده کنی و یک روز زیبا رو رقم بزنی.

صبح رنگی ات بخیر دوست من. یادت باشه که حسی که در ابتدای صبح داری، میتونه تمام روزت رو تحت تاثیر قرار بده. پس چند لحظه به خودت فرصت بده، لبخند بزن، به جهان اعتماد کن و امیدوار باش که خبرهای خیلی خوبی در راهه. این هم هدیه امروز ماست تا تو رو برای یک روز خوب همراهی کنیم. حسی که از این تصویر گرفتی رو تا شب همراه خودت نگه دار و به اطرافیانت منتقل کن. امروز یک کاری رو انجام بده که باعث میشه خوشحال تر باشی.

 

 

برای دانلود تقویم رنگی رنگی ( رایگان ) اینجا رو کلیک کن

 

 

یه آدم رنگی میتونه از امکانات موجود به شیوه های جالبی استفاده کنه. مثلا همین دنیای اینترنت میتونه منبعی از خلاقیت و خبر های جالب باشه که با کمی وقت گذاشتن در روز میتونیم کلی خوش بگذرونیم و اطلاعات جدیدی هم کسب کنیم. این چند دقیقه وبگردی در لینک های زیر، میتونه روزمون رو رنگی تر کنه.

با این سایت گوگل ارث به هرجای دنیا که دوست داری، مجازی سفر کن

زیبایی را آشپزی کنید – موهای کدر

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. بیتا
  ۱۰ خرداد ۱۴۰۰

  لینک اولتون باز نمیشه
  • رنگی رنگی
   ۱۰ خرداد ۱۴۰۰

   اصلاح شد دوست خوبم
   اگر دسترسی به گوگل ارث از طریق مرورگر کامپیوتر مشکل بود میتونین اپلیکیشن موبایلش رو دانلود کنین و به راحتی و بدون فیلتر ازش استفاده کنینارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...