صبح رنگی ات بخیر - پنج شنبه 1 آبان - رنگی رنگی

صبح رنگی ات بخیر – پنج شنبه ۱ آبان

صبح رنگی ات بخیر – پنج شنبه ۱ آبان

صبح رنگی ات بخیر دوست من. صدای پاییز رو از پشت پنجره میشنوی؟ منتظره تا تو رو برای یک روز دیگه همراهی کنه. پس تمام شک و تردیدها رو کنار بذار و از فرصتی که بهت داده شده، نهایت استفاده رو ببر.

یادت نره که امروز، یک هدیه از طرف زندگی هست. کافیه روبان های دورش رو باز کنی و ازش لذت ببری. توی آیینه نگاه کن، لبخند بزن و به خودت بگو که قهرمان امروزت هستی. این رو فراموش نکن که اگر صبحت رو با حس خوب شروع کنی، میتونی انرژی اش رو تا شب با خودت داشته باشی. این هم هدیه امروز ماست تا تو رو برای یک روز خوب همراهی کنیم. حسی که از این مطلب گرفتی رو به اطرافیانت هم منتقل کن. قدم اول رو محکم بردار.

برای دانلود تقویم رنگی رنگی ( رایگان ) اینجا را کلیک کنین

یه آدم رنگی میتونه از امکانات موجود به شیوه های جالبی استفاده کنه. مثلا همین دنیای اینترنت میتونه منبعی از خلاقیت و خبر های جالب باشه که با کمی وقت گذاشتن در روز میتونیم کلی خوش بگذرونیم و اطلاعات جدیدی هم کسب کنیم. این چند دقیقه وبگردی در لینک های زیر، میتونه روزمون رو رنگی تر کنه.

ایده هایی برای تزیین پاییزی اتاق

آشپزی رنگی – چای وانیلی

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. Spiring
    ۱ آبان ۱۳۹۹

    آبان رنگی رنگی مون مبارک ???✨✨
  2. دختر رنگی
    ۱ آبان ۱۳۹۹

    سلام رنگی جون 🙂 خیلی منون که تو این شرایط بازم کنارمون موندی. من ارزو میکنم تو این ماه قشنگ کرونا از صفحه روزگار پاک بشه. دوست دارم دوباره برم مدرسه. دوست دارم تو این ماه آرامش داشته باشمارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...