خبر خوب امروز - پنجشنبه 1 خرداد - رنگی رنگی

خبر خوب امروز – پنجشنبه ۱ خرداد

خبر خوب امروز – پنجشنبه ۱ خرداد

خبر خوب خوندن حالمون رو بهتر و انگیزه مون رو برای کار خوب انجام دادن بیشتر میکنه. برای همینه که رنگی رنگی هر روز یک خبر خوب از یک جایی در دنیا انتخاب می کنه تا روزمون رو با حس خوبش شروع کنیم.

star2

در شرایطی که به خاطر کرونا، باشگاه های بدن سازی تعطیل هستن، یک صاحب باشگاه به نام درو ویتد، در ایلینویز آمریکا، بخشی از تجهیزات سالنش رو به ارزش چهل هزار دلار، به ۸۰ نفر از مشتری هاش قرض داد تا بتونن در دوران قرنطینه به تمریناتشون ادامه بدن.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. الهام
  ۱ خرداد ۱۳۹۹

  اون قرض هست نه غرض :دی
  رنگی رنگی دقت کن 😉
  • رنگی رنگی
   ۱ خرداد ۱۳۹۹

   ممنون از توجهتون آدم رنگی، اصلاح شد
 2. جودی آبوت
  ۱ خرداد ۱۳۹۹

  امروز سایت تغییرای خوشگل و نازی داره هاااا?
  همیشه همینطوری تک میمونید??
 3. A girl
  ۱ خرداد ۱۳۹۹

  سلام رنگی رنگی جون،من عاشق سایت و محصولات عالیتون هستم.راستش این هفته حالم خیلی خوب نبود و می دونستم اگه بیام اینجا حالم بهتر میشه که شد.یک سری اتفاقاتی که توی زندگی میفتن واقعا عجیب و باور نکردنی هستند،مثل مرگ یک آشنا؛اما با کمک شما و سایت خوبتون من تونستم حالم رو بهتر کنم و انرژی بگیرم.خیلی خیلی ممنونم.لطفا همینجوری ادامه بدین و حال ما ها رو خوب کنین.یه عالمه دوستتون دارم❤️?
 4. زهراسادات
  ۲ خرداد ۱۳۹۹

  برای منی که همسرم تمومِ راهای ارتباطی با دوستام و فضای مجازی رو ازم گرفته، مِنوجمله پاک کردن واتساپ و تلگرامم رو، تنها دلخوشیم سایت رنگی رنگیه…امروز شاید برای من شروعِ دوباره باشه… سایت رنگی رنگی برای منی که افسردگی شیدایی همه‌ی وجودشو گرفته و به جای درک شدن ترد میشه و راهی جز ادامه دادن نداره، رنگی رنگی میتونه همراهِ خیلی خوبی باشه.
  ممنون که هستید?ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...