22 بهمن - صبحت بخیر و رنگی - رنگی رنگی

۲۲ بهمن – صبحت بخیر و رنگی

۲۲ بهمن – صبحت بخیر و رنگی

تو زمستونی ترین ماه سالیم و هر روز بیرون اومدن از تخت خواب دوست داشتنیمون سخت تر میشه، اما دل مون به آرزوها و هدف هامون گرمه و روزمون رو پر انرژی و امید شروع میکنیم‌. این روزها فرصت خوبی هست که به خودمون یاد آوری کنیم، بعد از هر زمستون سردی، بهار منتظرمون هست و پستی و بلندی های جاده ی آرزوهامون به مقصدی زیبا میرسه.

صبحت بخیر آدم رنگی، امروز یک فرصت جدیده که بهت هدیه شده. زمان مناسبی هست که اولین قدم رو برای هدفی که دوست داری برداری. این هدیه امروز ماست تا تو رو برای یک روز خوب همراهی کنیم. حسی که از این تصویر گرفتی رو تا شب همراه خودت نگه دار و به اطرافیانت منتقل کن. روزهای پیش رو میتونن از تمام روزهای قبل بهتر باشن اگر بهشون باور داشته باشی.

22

 

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. A
  ۲۲ بهمن ۱۳۹۸

  Salam Rangi Rangi Joon!
  Man karatoono kheiliiiiiiiii doost DRM ama ehsas mikonam karatoon ye khorde az halat mosbat be halate bachegone tabdil shode. Nemishe yekhorde karatoono motabegh Sen haye bishtar ham besazid?
  • رنگی رنگی
   ۲۳ بهمن ۱۳۹۸

   ممنون که پیشنهادتون رو با ما درمیون گذاشتین، اما رنگی رنگی برای رده سنی خاصی نیست و سبک کارهای رنگی رنگی هم در طی چند سال گذشته در این زمینه تغییری نداشته 🙂ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...