صبح رنگی ات بخیر - جمعه 16 خرداد - رنگی رنگی

صبح رنگی ات بخیر – جمعه ۱۶ خرداد

صبح رنگی ات بخیر – جمعه ۱۶ خرداد

با نوری که از پنجره اتاق به داخل میاد، چشم هات رو باز میکنی و صدای گنجشک ها، قلبت رو پر از حس خوب میکنه. با یک لبخند عمیق از تخت بلند میشی از اینکه میتونی یک روز دیگه رو به آغوش بکشی خوشحالی. همه ی این ها یعنی یک صبح بهاری دیگه از راه رسیده. صبح بخیر آدم رنگی.

امروز رو تبدیل کن به همون نقطه شروعی که به دنبالش میگشتی، رویاها و آرزوهات رو مرور کن و اولین قدم رو برای به سمتشون بردار. این هدیه امروز ماست تا تو رو برای یک روز خوب همراهی کنیم. حسی که از این مطلب گرفتی رو تا شب همراه خودت نگه دار و به اطرافیانت منتقل کن. فقط کافیه اراده کنی تا موفق بشی.

یه آدم رنگی میتونه از امکانات موجود به شیوه های جالبی استفاده کنه. مثلا همین دنیای اینترنت میتونه منبعی از خلاقیت و خبر های جالب باشه که با کمی وقت گذاشتن در روز میتونیم کلی خوش بگذرونیم و اطلاعات جدیدی هم کسب کنیم. این چند دقیقه وبگردی در لینک های زیر، میتونه روزمون رو رنگی تر کنه.

زیورآلات خمیری درست کنین.

چه رنگ سایه چشمی به شما میاد ؟

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. Mahkameh
    ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

    سلام رنگی رنگی جان، خواستم نظرم رو درباره ی تغییرات جدید سایت بدم، شما قبلنا که وب گردی میذاشتید، بخش های مختلفی داشت و یه بخشی از اون هم به پست های قبلی سایت خودتون اختصاص داشت که بخش مورد علاقه من بود؛ به نظرم باید روی قسمت وب گردی تون یه سری تغییرات ایجاد کنید و گسترده ترش کنید و حداقلش اون قسمت از وب گردی که مربوط به پست های قبلی خودتون بود رو برگردونید، اینجوری ما از مطالب سایت خودتون هم بازدید میکنیم. و لطفا سایت هایی رو انتخاب کنید که به فیلترشکن نیاز نداشته باشن که اینجوری ما راحت تر وارد لینک سایت ها بشیم. ممنونم رنگی رنگی؛))))ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...