رنگی یاب – سبز زندگی کنیم - رنگی رنگی

رنگی یاب – سبز زندگی کنیم

رنگی یاب – سبز زندگی کنیم

دنیایی که در اون زندگی می کنیم، میزبان کلی اتفاق قشنگ و الهام بخش هست که آدم های رنگی با قلب مهربونشون باعثش میشن. افرادی که به رویاهاشون اهمیت میدن، اون ها رو دنبال می کنن و تا زمانی که به اهدافشون نرسن دست از تلاش بر نمیدارن. ما در رنگی یاب به دنبال چنین افراد، کسب و کارها، فعالیت ها و داستان های رنگی میگردیم که در گوشه به گوشه ی دنیامون وجود دارن و سعی می کنیم با معرفی کردن اون ها، به شما یادآوری کنیم که میتونین بخشی از همون تغییر مثبتی باشین که دوست دارین در دنیا ببینین.

یک کسب و کار خلاق و رنگی، علاوه بر این که به محبوبیت و فروش محصول تولیدی فکر میکنه، سعی میکنه ایده هایی رو به کار بگیره تا قدمی در رنگی تر شدن دنیا برداره و کمک کنه تا زمین، جای بهتری برای زندگی بشه. این موضوع میتونه از طریق رواج تفکر مثبت و درست، گسترش شادی و .. انجام بشه و یا حتی یک قدم فراتر بذاره و با انتخاب و تولید محصولات خاص به محیط زیست کمک کنه. امروز به سراغ یک برند میریم که مسیری سبز رو در پیش گرفته.

Go Green Plus یک کسب و کار ایرانی هست که با تولید و فروش محصولات خاصی، به سبز تر شدن محیط اطرافمون کمک میکنه و باعث میشه تا بتونیم یک قدم به زندگی بدون پسماند نزدیک تر بشیم. یکی از محصولات جالبی این مجموعه، مسواک هاشون هست که بدنه ای از جنس چوب بامبو داره. اون ها پاکتی مخصوص ته سیگار هم طراحی کردن که دیگه ته سیگارها روی زمین رها نشن. ویژگی جالب این پاکت ها این هست که وقتی درشون بسته باشه بوی سیگار ازش خارج نمیشه.

شما میتونین از طریق صفحه اینستاگرام gogreen.plus بیشتر با محصولاتشون آشنا بشین. با خوندن متن هایی که زیر عکس ها مینویسن اطلاعات زیادی کسب می کنین و همچنین سفارش آنلاین هم از طریق سایت gogreen.ir انجام میشه.

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیایی زیباتر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. Reyhaneh
  ۴ مرداد ۱۴۰۰

  سلام خسته نباشید. پوشاک سبیکا مانتو و تونیک های مخصوص دختران نوجوان رو تولید می کنه. اگر دوست داشتید می تونید معرفی کنیدشون(◔◡◔)
  Sebika_clothing
 2. بذرگران
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۰

  سلام روزتون بخیر.
  وبسایت بذرگران زعفران و زرشک و کلی محصول دیگه رو مستقیم از کشاورزهای استان خراسان جنوبی تامین میکنه و با قیمت مناسب به دست مصرف کننده نهایی میرسونه.
  اینجوری هم کشاورز سود میبره و هم مصرف کننده محصول سالم و اصیل رو با قیمت مناسب خریداری میکنه.ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...