رنگی یاب – ژینکو ، کسب و کاری که زیورآلات سرامیکی تولید میکنه - رنگی رنگی

رنگی یاب – ژینکو ، کسب و کاری که زیورآلات سرامیکی تولید میکنه

رنگی یاب – ژینکو ، کسب و کاری که زیورآلات سرامیکی تولید میکنه

زندگی پر از چیزهای کوچک و بزرگ خوب هست که با دیدنشون دوست نداشتنی هاش کمرنگ تر میشه. یک عالمه دلیل برای لبخند های عمیق و آروم وجود داره ولی! پیدا کردنشون کار خودمونه و این دقیقا بخشی از زندگی هست که رنگی رنگی تلاش می کنه کنارتونن باشه! که شادی های کوچک و بزرگ زندگیتون رو کشف کنید و یک زندگی رنگی برای خودتون بسازید 🙂

heart3

ما در همین مسیر تصمیم گرفتیم که عینک رنگی بین مون رو بزنیم به چشمامون و راه بیفتیم اینور اونور زندگانی و اتفاقات و آدم ها و جاهای رنگی رو بهتون نشون بدیم. دیدن این اتفاقات حالمون رو خوب تر می کنه و سبک زندگی مون رو شادتر و دوست داشتنی تر . پس دستت رو بده به رنگی رنگی تا با هم به سرزمین رنگی رنگی بریم و هر روز یک اتفاقش رو کشف کنیم 🙂

star2

خیلی از ما ها دوست داریم از زیورآلاتی استفاده کنیم که خاص هستن و کم تر کسی شبیه بهشون رو داره، طرح های بامزه و خلاقانه ای که بتونیم با تیپ رنگی رنگی مون ست کنیم. علاو بر این ما آدم های رنگی به کار های دست ساز خیلی اهمیت میدیم و همیشه سعی می کنیم از این کسب و کار ها حمایت کنیم. برای همین هم امروز یه پیشنهاد عالی براتون در این زمینه داریم.

heart3

امروز کسب و کار رنگی ای رو معرفی می کنیم که زیورآلات خمیری با طرح های خیلی بامزه و خلاقانه تولید می کنه. این محصولات دست ساز هستن و زیبایی خاصی دارن. محصولات دست ساز معمولا به تعداد کم تولید میشن و هر کدومشون منحصر به فرد هستن. چون حتی در طرح های مشابه هم دو تا کار هیچوقت دقیقا شبیه هم نمیشن و وقتی ازشون استفاده کنین میتونین این حس جالب رو تجربه کنین که از این محصول فقط یکی تو دنیا هست و اون هم برای شما ساخته شده. اسم این زیورآلات خمیری ژینکو هست و محصولاتشون رو میتونین با اسم   __ginkgo__ در اینستاگرام ببینین.

1 2 3 4' 5 6 7 8 9 10 11

star2

شما هم اگر در این زمینه چیز یا شخص یا فعالیت رنگی ای می شناسید بهمون معرفی کنید تا بررسی بشه و در صورت تایید به همه آدم های رنگی معرفی اش کنیم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. کیمیا
  ۹ شهریور ۱۳۹۷

  وای من پیجشونو دیدم خیلی چیزای قشنگ و جذاب و خاصی داشت فقط این خمیر سرامیک هارو از کجا میشه تهیشون کرد؟
 2. بیتا
  ۱۰ شهریور ۱۳۹۷

  سلام رنگی رنگی جان.خییییلی عااالی بود .طرز تهیه این خمیر رو میخوام.ممنون میشم رنگی رنگی عززززیزم
  • رنگی رنگی
   ۱۰ شهریور ۱۳۹۷

   این بخش برای معرفی کسب و کار هست نه آموزش کارهای هنری 🙂
 3. آیدا
  ۱۰ شهریور ۱۳۹۷

  خریدم حالا منتظرم برسن دستم. خیلی خوشگلن ?
 4. Anne
  ۱۰ شهریور ۱۳۹۷

  سلام رنگی رنگی جان.این پست هم مثل بقیه پست هات عاااااااالی بود.واقعا خیلی قشنگ و جذاب بود.راستی باید این نوع زیور آلات رو از کجا به صورت حضوری خرید؟؟؟؟؟من که هیچ‌جا ندیدم.
  • رنگی رنگی
   ۱۰ شهریور ۱۳۹۷

   برای نوع خرید باید از خودشون سوال کنید، ما فقط معرفی کردیم 🙂
 5. fatemeh
  ۱۰ شهریور ۱۳۹۷

  دختر عموی من هم انگشتر هایی میسازه با ی نوع خمیر ک خیلی قشنگن اسم پیجش در اینستاگرام shin ring هست ☺ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...