رنگی یاب – دیوارکوب های گلدوزی شده گره - رنگی رنگی

رنگی یاب – دیوارکوب های گلدوزی شده گره

رنگی یاب – دیوارکوب های گلدوزی شده گره

در گوشه به گوشه ی دنیایی که در اون زندگی می کنیم، اتفاقات رنگی زیادی میوفته. اتفاقات کوچک و بزرگی که در کنار هم یه دنیای رنگی رو میسازن. تمام این ها به خاطر آدم هایی هست که یاد گرفتن افکار منفی، تنبلی و شک رو از خودشون دور کنن و به رویاهاشون عمل کنن. به توانایی هاشون باور داشته باشن و قهرمان زندگی خودشون باشن و حتی زندگی رو برای اطرافیانشون شیرین تر و جذاب تر کنن.

ما در بخش رنگی یاب، به دنبال این افراد، کسب و کارها و اتفاقات رنگی میریم و اون ها رو با شما به اشتراک می گذاریم. این افکار رنگی ممکنه در کشور خودمون شکل گرفته باشن یا در یه نقطه ی دیگه ی کره ی زمین و خیلی دور از ما باشن. کی میدونه؟ شاید یک روزی که خیلی دور نباشه، راجع به داستان موفقیت و ایده رنگی خودتون بنویسیم.

برای داشتن یک کار موفق همیشه نیاز نیست سرمایه خیلی زیاد داشته باشیم یا برای شروع قدم بزرگ و عجیبی برداریم. کافیه هنر و استعدادمون رو بشناسیم، به توانایی هامون باور داشته باشیم، متفاوت و خلاق نگاه کنیم و در نهایت دو عنصر سخت کوشی و صبر رو کنار هم بذاریم تا موفق بشیم. شاید اون کسب و کار موفق منتظره تا اولین گره رو بزنیم. مثل داستان امروز رنگی یاب ما.

گره شاپینگ، اسم یک برند ایرانی هست که از کنار هم قرار دادن نخ های رنگی، طرح های زیبایی خلق می کنه و به صورت آنلاین به فروش میرسونه. فائزه، دختر رنگی که صاحب این کسب و کار هست، دیوار کوب های گلدوزی شده رو بر اساس طرح های خودش یا عکس هایی که شما براش میفرستین براتون آماده میکنه. مثلا دوست دارین از یک عکس خاطره انگیز، یک دیوارکوب گلدوزی شده داشته باشین؟ گره شاپینگ این کار رو براتون انجام میده.

شما میتونین این دیوارکوب ها رو در صفحه اینستاگرام gereh_shopping ببینین و سفارش بدین و از این طریق، از این هنرمند رنگی و کارهای زیباش حمایت کنین.

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیای رنگی تر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. Fatemeh
    ۱۲ تیر ۱۳۹۹

    خیلی خیلی قشنگه من میرم ازشون خرید کنم?‍♀️??ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...