چالش یک هفته بالا بردن اطلاعات عمومی با رنگی رنگی - رنگی رنگی

چالش یک هفته بالا بردن اطلاعات عمومی با رنگی رنگی

چالش یک هفته بالا بردن اطلاعات عمومی با رنگی رنگی

آدم های رنگی همیشه آماده هستن تا عادت های منفی خودشون رو کنار بذارن و رفتار های مثبت رو جایگزین کنن. اون ها دوست دارن هرروز از روز قبل آدم بهتری باشن و این موج مثبت رو به اطرافیانشون هم منتقل کنن. نیازی نیست برا این کار دنبال قدم های خیلی بزرگ باشیم. قدم های کوچیکی که در این جهت بر میداریم به مرور تاثیرات بزرگی میذارن.

heart3

رنگی رنگی هم که برای حال خوبتون تلاش می کنه، میخواد در این مسیر بهتون کمک می کنه. برای همین هم چالش هایی رو براتون آماده میکنیم که به صورت هفتگی بهشون عمل کنین و بعد از یه مدت کلی عادت خوب به زندگی تون اضافه می کنین. علاوه بر این هر کدوم از این چالش ها، یه دلیل برای شادتر بودن روزتون هستن.

heart2

موضوع چالش این هفته بالا بردن اطلاعات عمومی هست. قراره با کمک هم هر روز یک قدم در جهت این هدف برداریم و در پایان هفته وقتی ببینیم هرروز خودمون رو به چالش کشیدیم و در انجامش موفق بودیم کلی حس خوب میگیریم. در آخر هفته عملکردمون و تاثیر چالش رو در زندگیمون می سنجیم و میتونیم تصمیم بگیریم که دوست داریم این راه رو ادامه بدیم یا نه. اگر تغییرات مفیدی در زندگی مون ایجاد کرده پس چرا بخشی از سبک زندگی ما نباشه؟

heart1

اگر در این مسیر با ما همراه شدی لطفا تجربیاتت رو در ارتباط با چالش بالا بردن اطلاعات عمومی با ما و بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بذار. اینطوری با هم کلی آدم دیگه رو هم به این کار تشویق می کنیم و دنیای رنگی تری میسازیم.

heart3

 اطلاعات عمومی

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. مهرنوش
    ۲۱ آبان ۱۳۹۷

    من پادکس پاراگراف رو پیشنهاد میکنم که بشنویدارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...