رنگی یاب – پادکست گازت و روزنامه های تاریخی - رنگی رنگی

رنگی یاب – پادکست گازت و روزنامه های تاریخی

رنگی یاب – پادکست گازت و روزنامه های تاریخی

دنیایی که در اون زندگی می کنیم، پر از اتفاقات خوب و دلگرم کننده هست. این اتفاقات، در نتیجه سخت کوشی و اراده آدم های رنگی به وجود اومدن که به توانایی های خودشون باور داشتن و با تمام توان برای رسیدن به هدفشون تلاش کردن. آدم هایی که دنیا رو به جای بهتری برای زندگی تبدیل می کنن و به ما یاد آوری می کنن که اگر به خودمون و هدفمون ایمان داشته باشیم، میتونیم تغییرات بزرگی در دنیا به وجود بیاریم.

heart2

ما در رنگی یاب به سراغ این آدم ها، افکار، ایده ها و کسب و کارهای رنگی میریم و سعی میکنیم داستانشون رو با شما به اشتراک بذاریم. اتفاقاتی که شاید تلنگری باشن تا به شما کمک کنن، بلند بشین و اولین قدم رو بردارین. کی میدونه، شاید خیلی زود، داستان موفقیت شما بهونه ای باشه تا یک آدم رنگی دیگه قدم اولش رو برداره.

star3

اتفاقاتی که در زمان حال میفتن یه روزی می تونن تاریخ و حال و هوای مردم این روزها رو برای اون هایی که در آینده زندگی می کنن روایت کنن. پادکست گازت از همین ویژگی استفاده می کنه و با استفاده از روزنامه های دوران قاجار تاریخ اون دوره رو تعریف میکنه.

دونستن تاریخ نه تنها اطلاعات عمومی ما رو بالا می بره بلکه می تونه ذهن ما رو نسبت به اتفاقات امروز هم بازتر کنه. گازت با شیوه روایت جالبش و کمک گرفتن از روزنامه های قدیمی، تاریخ رو به شکل جذابتری برامون تعریف می کنه.

heart2

این پادکست دو راوی داره و اون ها علاوه بر روزنامه ها، ماجراهایی که مربوط به دوران اون روزنامه میشه و اطلاعات تکمیلی رو هم تعریف می کنن و می تونن فضای اون دوران و اتفاقات رو به خوبی به شنونده ها منتقل کنن. پس به شما پیشنهاد میکنیم با این پادکست همراه بشین و در تاریخ سفر کنین.

star3

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که جاشون در رنگی یاب خالیه، حتما در بخش کامنت ها به ما اطلاع بدین تا با بقیه به اشتراک بذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. مینوچی
  ۲۹ فروردین ۱۳۹۹

  من مینام
  ملقب به مینوچی
  دلبرکای نازی میسازم و میفروشم
  خیلی خیلی خوشحال میشم که تو پیجتون از منم یادی کنین??
  پیج اینستامم minoooochii_art
  خوشحال میشم از دلبرکام دیدن کنین
 2. زینب
  ۳۰ فروردین ۱۳۹۹

  سلام رنگی رنگی مهربون ?

  ببخشید این پادکست ها رو کجا میتونم پیدا کنم؟؟
  • فاطمه
   ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹

   عزیزم یه اپلیکیشن پادکست دانلود کن این پارکست رو دارنارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...