چالش یک هفته باغبانی با رنگی رنگی - رنگی رنگی

چالش یک هفته باغبانی با رنگی رنگی

چالش یک هفته باغبانی با رنگی رنگی

یکی از بهترین راه ها برای اینکه تبدیل به آدم بهتری بشیم و ویژگی های مثبتی رو در رفتارمون به وجود بیاریم این هست که خودمون رو به چالش بکشیم. برای ایجاد این تغییر نیازی به انجام کارهای عجیب نیست همین که سعی کنیم با کار های خیلی ساده و کوچیک عادت هامون رو تغییر بدیم و سبک رفتاری جدید و موثر تری رو برای خودمون به وجود بیاریم کافیه.

star2

رنگی رنگی هم برای همین موضوع چالش های هفتگی ای رو طراحی کرده که تو این مسیر بهتون کمک کنه تا به آدم های رنگی تری تبدیل بشین و خودتون رو به چالش بکشین. شاید انقدر این چالش براتون مفید بود که تصمیم گرفتین اون رو تبدیل به رفتاری همیشگی کنین یا یک عادت خاص رو برای همیشه بذارین کنار. چالشی که این هفته براتون در نظر گرفتیم، یک هفته باغبانی با رنگی رنگی هست.

star3

قرار هست هرروز قدمی در راستای باغبانی بر داریم و به هدف این چالش نزدیک تر بشیم و در پایان هفته با بررسی عملکردی که داشتیم و تاثیری که این چالش در زندگی ما داشته برای موندگار شدن این تغییرات در سبک زندگیمون تصمیم گیری کنیم.

اگر شماهم در این چالش با ما هم مسیر شدین، از تجربیاتتون و پیشنهاداتون در بخش کامنت ها بگین و با آدم های رنگی دیگه همراه بشین.

heart1

3

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...