آشنایی با خالق برند یوکا - رنگی رنگی

آشنایی با خالق برند یوکا

آشنایی با خالق برند یوکا

اسم من گولیز مصطفااوغلیِ هست و  طراح و سازنده ی زیورآلاتِ برند یوکا هستم. من با همسرم سینان در شهر استانبول ترکیه زندگی میکنم. و محصولات فروشگاهم رو در کارگاهی نزدیکی خونه درست میکنم.

etsy-featured-shop-yuka-by-guliz-001-a1

من تمام عمرم خلاق بودم. در دانشگاه در رشته ی سینما تحصیل کردم و بعد از فارغ التحصیلیم به شهر لندن رفتم تا تحصیلاتم رو در رشته ی طراحی دکوراسیون صحنه تموم کنم. وقتی به ترکیه برگشتم به مدت ۷ سال به عنوان یک طراح داخلی (البته به صورت فریلنسر) کار کردم، همچنین در اون موقعها برای خودم با استفاده از خمیر رسی و سنگهای زینتی زیورآلات درست میکردم.

etsy-featured-shop-yuka-by-guliz-jewelry-002 etsy-featured-shop-yuka-by-guliz-jewelry-004

فروشگاه اتسیم رو در سال ۲۰۰۹ افتتاح کردم؛ اتسی به من شجاعت طراحی و ساخت محصولات بیشتر رو داد. من زمینه ی خلاقیتم رو با درست کردن یه کارگاه آهنگری گسترش دادم؛ و کارم رو با برنز و نقره ادامه دادم. دو سال قبل بود که من  شغل روزانه م رو که کار در آهنگری بود، ترک کردم و تصمیم گرفتم که کارگاه شخصی خودم رو راه بندازم.

etsy-featured-shop-yuka-by-guliz-jewelry-saw1

انگیزه بخش من برای کارهام طبیعت و تجربیات قبلیم هستن. وقتی دارم یکی از محصولاتم رو درست میکنم فقط به اون محصول فکر نمیکنم و به تمام کالکشن مرتبط با اون محصول فکر میکنم. بعضی از محصولاتم رو با روش های قدیمی و بعضی رو هم با روش های جدید میسازم.

etsy-featured-shop-yuka-by-guliz-jewelry-fire etsy-featured-shop-yuka-by-guliz-jewelry-file

یه ویژگی اتسی که من خیلی دوسش دارم اینه که اتسی موقعیت رو فراهم کرده تا من بتونم محصولاتم رو به همه ی افراد دنیا نشون بدم. و همچنین از طریق اتسی میتونم با مشتریهام به صورت مستقیم در ارتباط باشم و از نیاز ها و خاسته هاشون باخبر بشم. بدون اتسی شاید خیلی از آدمای خوبی که الان میشناسم رو نمیشناختم و به این دلیل از اتسی واقعن سپاس گزارم.

etsy-featured-shop-yuka-by-guliz-jewelry-007 etsy-featured-shop-yuka-by-guliz-jewelry-final

هدفم برای سال بعد شرکت در نمایشگاه ها و بازارچه های بیشتری در اروپا و آمریکا هست.   اولین بازارچه ای هم که در نظر دارم توش شرکت کنم “میسون آبجکتِ” پاریس هست که ممکنه کمکم کنه تا بخش عمده فروشی فروشگاهم رو هم راه بندازم. امیدوارم یه روز یوکا یه برندِ مشهور جهانی بشه!

منبع

فروشگاه گولیز در اتسی

shop2

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. sara
  ۱ مهر ۱۳۹۴

  من نفهمیدم چی درست میکنه، ولی موهاش خدشکله
  • مجله آنلاین رنگی رنگی
   ۱ مهر ۱۳۹۴

   متن رو خوندین اصلا ؟ توی خط اول نوشته که چی درست میکنن
 2. مریم
  ۲ مهر ۱۳۹۴

  مرسی از رنگی رنگی
  کارهاشون توی اتس رو هم دیدم واقعا زیبا و دلنشین بودن 🙂 عالیارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...