فوت و فن آشپزی رنگی - روز بیست و دوم - رنگی رنگی

فوت و فن آشپزی رنگی – روز بیست و دوم

فوت و فن آشپزی رنگی – روز بیست و دوم

آشپزی یکی از کارهای خیلی سرگرم کننده هست که وقتی یه نتیجه خوشمزه هم داشته باشه لذتش چندین برابر میشه ، برای پختن یک غذای خوشمزه باید ریزه کاری های آشپزی رو بدونید که این کار با تجربه بوجود میاد ، به همین دلیل ما در رنگی رنگی یک کمپین به نام “فوت و فن آشپزی” برگزار کردیم و از دوستان رنگیمون خواستیم تا از فوت و فن هایی که با تجربه خودشون یا اطرافیانشون یاد گرفتن برای ما بگن تا ما هم اون ها رو با بقیه دوستان رنگی به اشتراک بذاریم. کمپین رو اینجا ببینید.

ما از بین پیشنهادات دوستان رنگی ۸۵ فوت و فن خوب رو جمع آوری کردیم و روزانه ۳تا از این فوت و فن ها رو براتون میذاریم تا شما هم استفاده کنید :)

تمام فوت و فن ها عینا از کامنت هایی که دوستان رنگی در سایت گذاشتند برداشته شده. شما هم اگر تجربه های مشابهی دارید در کامنت همین پست به اشتراک بذارید تا بقیه دوستان رنگی امتحان کنند :)

64 65 66

مجموع این ۸۵ فوت و فن آشپزی بصورت یک فایل پی دی اف جمع آوری شده ، برای دانلود روی تصویر زیر کلیک کنید.

click-

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. ریحون
    ۲۹ شهریور ۱۳۹۵

    واسه این که برنجمون قد بلند بشه وقتی تو قابلمه داره می پزه یه قالب یخ متوسط بندازیم توش تا به جای عریض شدن طولش افزایش پیدا کنه و دانه بلنذ بنظر برسه
  2. ریحون
    ۲۹ شهریور ۱۳۹۵

    وقتی داری رب درست می کنی برای خوشرنگ شدن و مقاوم شدن دربرابر کپک لحظه آخر یه قاشق غذا خوری روغن سرخ کردنی بریزیم توشارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...