رنگی یاب – گلخونه ی ایرونی - رنگی رنگی

رنگی یاب – گلخونه ی ایرونی

رنگی یاب – گلخونه ی ایرونی

بیشتر آدم ها، رویاهایی دارن که میخوان اون ها رو به واقعیت تبدیل کنن. هدف های بزرگ برای زندگیشون دارن و دلشون میخواد نقش پررنگی در دنیا داشته باشن. اما قبل از برداشتن اولین قدم، ممکن هست افکار منفی، شک و تردید و باور نداشتن به خودشون، این شروع رو خیلی مشکل کنه.

اما در بین این آدم ها، بعضی افراد این تردیدها رو کنار میذارن، قدرتشون رو باور می کنن و تصمیم میگیرن تا برای رسیدن به اهدافشون، حسابی تلاش کنن. همین آدم های رنگی در نهایت، بیشترین تغییرات مثبت رو در محیط اطرافشون به وجود میارن و باعث میشن تا دنیا به جای قشنگ تر و شادتری تبدیل بشه. ما در رنگی یاب به سراغ این افراد، کسب و کارها و اتفاقات رنگی میریم و سعی میکنیم تا داستان اون ها رو با شما به اشتراک بذاریم. شاید تلنگری باشه تا اولین قدم رو محکم تر بردارین 🙂

شما هم قبول دارین که طبیعت، منبعی از انرژی هست و سرشار از عشق و مهربونیه؟ برای همین هم وقتی گل هدیه میگیریم، لبخندی عمیق و واقعی روی چهره مون نقش میبنده و قلبمون گرم میشه. یا حتی اگر یک دسته گل تازه و رنگی گوشه اتاقمون داشته باشیم، از حال خوبی که فضای اطرافمون رو فرا میگیره شگفت زده میشیم.

گلخونه ی ایرونی، یک فروشگاه آنلاین در شهر مشهد هست که میتونین باهاشون تماس بگیرین، یک دسته گل از رنگ و نوع مورد علاقه تون سفارش بدین تا خیلی زود، مهمون خونه تون بشن. تنوع گل هاشون خیلی زیاد هست معمولا در هر فصل، گل های خاص مربوط به اون فصل رو که شاید در کمتر جایی بتونین پیدا کنین در فروشگاهشون میارن. شما میتونین از طریق پست های اینستاگرامشون از موجودی انواع گل ها با خبر بشین و بعد به راحتی سفارشتون رو ثبت کنین.

شما میتونین اطلاعات بیشتر رو از طریق صفحه اینستاگرام golkhooneh.irooni دریافت کنین و اگر یک آدم رنگی اهل مشهد هستین، اولین سفارشتون رو ثبت کنین. اصلا چرا یک کار هیجان انگیز تر انجام ندیم؟ اگر خودتون ساکن این شهر نیستین اما عزیزانتون اونجا زندگی میکنن، بی خبر یک دسته گل زیبا به آدرسشون بفرستین و روزشون رو با عطر گل های تازه، دلنشین تر کنین.

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیای رنگی تر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. مریم
  ۱۱ تیر ۱۳۹۹

  چقدر عالیییی😍
  کاش از این گلفروشی های دوستداشتنی برای شهر های دیگه هم باشه♡
 2. حانيه
  ۱۳ تیر ۱۳۹۹

  پیج کوکوچی
  Cookochi_dream
  ب نظرم ی پیج رنگی رنگیه
  لطفا یه نگاه بهش بکنید
  ممنونم
  • رنگی رنگی
   ۱۴ تیر ۱۳۹۹

   ممنون دوست رنگی
 3. زهرا
  ۱۹ تیر ۱۳۹۹

  سلام رنگی رنگی دل‌ربا 😍🌈Pinkflower.designe توی اینستاگرام فعالیت دارن و مغازه‌شون توی شهر ری هست!
  فروشگاه گل صورتی!
  گل هاشون بی نظیره
  و البته دو تا دختر رنگی صاحب فروشگاه هستنارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...