برای رسیدن به تناسب اندام ، چهار قدم رنگی بردار - رنگی رنگی

برای رسیدن به تناسب اندام ، چهار قدم رنگی بردار

برای رسیدن به تناسب اندام ، چهار قدم رنگی بردار

لاغر یا چاق؟ مهم نیست آدمای دیگه در مورد ما چی فکر می کنن اما اینکه خودمون از وضعیت اندام خودمون راضی باشیم خیلی روی اعتماد به نفس ما تاثیر داره. اگر  یه آدم رنگی تپل خوشحال هستین خوبه که به فکر سلامتی تون باشید اما اینکه دیگران شما رو برای لاغر بودن تحت فشار قرار بدن و شما هم تسلیم اونها باشید شاید اصلا تصمیم درستی نباشه. تناسب اندام به سلامت بیشتر ما کمک میکنه و وقتی سالم هستیم خوشحال تریم. چه دلیلی بهتر از این که همین امروز چند تا کار کوچیک رو در جهت رسیدن به اندام دلخواهمون عملی کنیم!

رنگی رنگی قبلا هم در این مورد براتون نوشته :

برای تناسب اندام برنامه ریزی کن

پیشنهادات آدم های رنگی برای تناسب اندام

۵ راه حفظ تناسب اندام

1-قدم اول 

باید بدونید هدفی که می خواید بهش برسید تند و سریع بدست نمیاد و باید روزانه براش وقت بذارید. این نیاز به پشتکار شما داره. حداقل مدت زمانی که شما می تونید تغییراتی رو در خودتون حس کنید ۶ ماه هست. بنابراین به یک برنامه نیاز دارید که هر روز بتونید پیرفت خودتون رو مشاهده کنید. خیلی از اپلیکیشن ها می تونن تو این کار بهتون بکنن. کافی هست یک جستجوی ساده انجام بدید تا اپلیکیشن مورد نظرتون رو پیدا کنید. به علاوه خوبه که از مشاوره مربیان و متخصصان تغذیه استفاده کنید و توجه داشته باشید استفاده ار رژیم هایی که لاغری در ده یا بیست روز رو به ما پیشنهاد میدن اصلا اصولی نیست و میتونه مضر هم باشه. برای انتخاب رژیم مناسب باید حتما مطالعه زیادی داشته باشید یا از افرادی که تخصص کافی دارن کمک بگیرید.

2-قدم دوم

حتما ورزش کنید.  اینکه از رژیم های غذایی کمک بگیرید تنها چاره کار نیست. این کار به کاهش ورزن کمک میکنه اما ورزش کردن علاوه بر اینکه سلامتی شما رو تضمین میکنه به شادابی و طراوت شما هم کمک میکنه. بنابراین تنبلی نکنید! بهانه نیارید چون تمام آدم ها می تونن یک ساعت از وقتشون در روز رو برای ورزش کردن بذارن. مطمئن باشید پس از مدتی از تصمیمتون بسیار راضی خواهید بود 🙂

3- قدم سوم

اگر انگیزه نداشته باشید خیلی زودتر از اینکه فکر می کنید خسته خواهید شد. اینکه چطور برای خودتون انگیزه ایجاد کنید کاملا به روحیات خودتون بستگی داره اما شاید یکی از مهم ترین اونها مشاهده پیشرفت در انجام کارهامون باشه. وقتی متوجه تغییرات خودمون نسبت به گذشته باشیم ناخودآگاه تمایل ما به انجام اون کار بیشتر میشه، دفتر سلامتی رنگی رنگی هم با همین هدف طراحی شده . اگر شما هر روز برنامه تون رو برای تناسب اندام و کارهایی که انجام میدید رو یادداشت کنید علاوه بر اینکه خودتون رو ملزم به انجام فعالت هاتون می دونید، منظم تر هم خواهید بود. Moti.challeng یکی از اون آدم های رنگی هست که از دفتر سلامتی استفاده میکنه، اگر سری به این صفحه بزنید می تونید اطلاعات خوبی رو بدست بیارید. به علاوه اگر آدم باسلیقه ای هستید، می تونید از استیکرهای پلنرساز تناسب اندام هم برای ساخت پلنر سلامتی استفاده کنید .

4- قدم چهارم 

رسیدن به اندام متناسب کاری نیست که برای همه آدم ها ممکن نباشه اما نیاز به پشتکار و انگیزه قوی داره. خوبه که اگر دوستی دارید با هم به باشگاه برید، سعی کنید اصولی و با مطالعه رژیم و ورزش خودتون رو انتخاب کنید. مهم این هست که بعد از رسیدن به هدف خودتون برنامه رو رها نکنید. فراموش نکنید ورزش کردن و توجه به تناسب اندام مربوط به یک سن خاص و دوران مشخص نیست و موضوعی هست که همیشه باید بهش توجه کنیم.

شما چه پیشنهادی برای اندام متناسب دارید؟

برامون بنویسید

photo_2017-05-20_12-40-52 photo_2017-05-20_12-40-54 photo_2017-05-20_12-59-53

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. فاطمه
  ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام رنگی رنگی جان
  یه چیزی که هست اینه که تناسب اندام واسه یه سری افراد نیازمند افزایش وزنه نه کاهش این چیزایی که گفتید غیر از ورزش قاعدتا واسه کسایی بود که اضافه وزن دارن نه؟
  • هانیه
   ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

   سلام فاطمه جان. بله اینها بیشتر برای کاهش وزن بود.
   چون عمدتا افراد بیشتری اضافه وزن دارن و تعداد کمتری کمبود وزن دارن.
   البته این نظر من و طبق مشاهدات من هست…
 2. شکوه
  ۱۷ خرداد ۱۳۹۶

  خیلی خوب بود.??? ????به نظر من تغییرسبک زندگی سالم خوردن غذا خیلی موثره و باعث میشه که وقتی به وزن ثابت رسیدیم اونو. حفظ کنیم ☺️☺️☺️
  راستی رنگی رنگی جان من یه پیشنهاد واسه دفتر سلامتی گذاشتم اما جواب ندادید ?خیلی خوب میشد تو ذفتر. سلامتی جایی برای میزان کالری غذاها و هم چنین کالری مصرفی فعالیت ها میزاشتین?????
  • رنگی رنگی
   ۱۷ خرداد ۱۳۹۶

   کامنت تون رو همون موقع هم جواب دادیم، این دفتر همه این بخش ها رو داره، تو عکس هایی که از صفحات داخلی پلنر در فروشگاه رنگی رنگی گذاشته شده میتونید ببینید 🙂ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...