ساعت‌هایی از جنس خودتان - مجله آنلاین رنگی رنگی

داستان موفقیت کسب و کار”فرال”، ساعت‌هایی از جنس خودتان

داستان موفقیت کسب و کار”فرال”، ساعت‌هایی از جنس خودتان

برای کسانی که یک ایده تجاری دارند اما سرمایه ای برای شروعش ندارند، KickStarter اهمیت زیادی دارد. این وب سایت به شما و هر صاحب ایده ی دیگری اجازه می دهد تا نقشه گنج خود را مطرح کنید و مشخص کنید چقدر سرمایه برای راه اندازی اش نیاز دارید. اعضای سایت می توانند روی ایده هایی که به نظرشات جذاب است سرمایه گذاری کنند. این سرمایه گذاری از ده دلار شروع می شود. بنابراین یک پروژه می تواند یک نفر یا تعداد خیلی بیشتر سرمایه گذار داشته باشد.

 

اگر گشتی در این وب سایت بزنید، متوجه خواهید شد که ایده بعضی از پروژه ها در عین سادگی انقدر جذابیت داشته اند که سرمایه ای چندین برابر مقدار درخواست شده برای شروع کار ایجاد شود. این یعنی صاحب ایده می تواند با توان بیشتری، کارش را در اندازه بزرگتری شروع کند.

ساعت های فرال هم یکی از همین ایده ها هست  که برای کسب و کارش نیاز به ۵۰۰۰ دلار سرمایه داشت و بعد از مطرح کردن ایده اش تونست این مقدار سرمایه را به دست بیاورد.

ما ساعت‌های زنانه زیبایی می‌سازیم که نه تنها شما را وقت‌شناس می‌کند که شما را به طبیعتتان هم نزدیک‌تر می‌کند. به روحتان، خود خودتان!

این جمله را سازندگان ساعت‌های “فرال” در معرفی تولیدات‌شان نوشته‌اند تا بتوانند سرمایه‌گذاران بیشتری برای کالای تولید‌شان ترغیب کنند.

معرفی ساعت‌های Feral
ساعت‌های Feralبرای ساخت این ساعت‌ها از انگشت‌های شنی، موهای شوره‌بسته از نمک دریا و بوسه خورشید بر صورت‌ها الهام گرفتیم و ساعت‌هایی ساختیم که شما را به طبیعت‌تان نزدیک‌تر می‌کنند.

اینجا در Feral کمک‌تان می‌کنیم ساعت‌هایی پیدا کنید که کاملا متناسب با شما و شخصیت منحصر به فردتان باشد.

هر کدام از ساعت‌ها با در نظر گرفتن شما و برای نمایانگر کردن یک مدل شخصیت، به دقت طراحی شده‌اند. ما بازخوردهای فوق‌العاده‌ای از مشتریان‌مان داشتیم و برای همین تصمیم گرفتیم ایده‌مان را به Kickstarter بیاوریم. زیبایی ساعت‌های ما شما را از استفاده از دستبند هم بی‌نیاز می‌کند.

افتخار می‌کنیم که ساعت هایمان را مخصوص جوانان و با قیمتی مناسب طراحی می‌کنیم. ما تصمیم گرفتیم برای دخترها زیورآلاتی بسازیم که هم کاربردی باشند و هم مد روز که بتوان در طول روز از آن‌ها استفاده کرد. وقت، وقت خوشتیپی است، ساعت را دور دست‌تان ببیندید و راه بیافتید!

ما سازنده‌های Feral ، می‌خواهیم کارمان را وارد فاز جدیدی کنیم. ما معتقدیم محصولی بی‌نظیری داریم که همه عاشق‌ش می‌شوند. این ساعت‌ها محدودیتی ندارند، سن و سلیقه مانع از این نمی‌شود که بالاخره یکی از آنها را انتخاب کنید.

برای دیدن ساعت‌هایمان در دست شما بسیار هیجان زده‌ایم ، اما برای شروع به کمک‌تان احتیاج داریم. بودجه شما برای شروع تولید محصولات جدیدمان کمک بسیار بزرگی خواهد بود. ما می‌خواهیم ساعت‌های Feral را همه جا دور مچ دختران جوان ببینیم. با قبول این پروژه از اولین کسانی خواهید بود که نمونه‌های اولیه طراح‌های جدیدمان را دریافت می‌کنید.

پاداش‌ها:

 

کلاه ۱۲ دلار

ساعت با بند گل‌دار ۳۵ دلار

ساعت با بند پوست پلنگی ۳۵ دلار

ساعت فلزی طلایی ۶۵ دلار

ساعت فلزی رز ۶۵ دلار

ساعت بند چرمی ۷۵ دلار

بسته شادی ۱۵۰ دلار و بالاتر

خطرات و چالش‌ها
تامین بودجه پروژه تنها نیمی از چالش است. چالش‌های دیگری نیز وجود دارند که پس از تامین بودجه پیش می‌آیند
زمان: ممکن است تولید ساعت‌ها از آنچه ما انتظار داریم بیشتر طول بکشد. زمان تقریبی برای تولید ساعت به ما داده شده است اما مطمئن نیستیم درست باشد. ما این مشکل را با تحقیقات مدام حل خواهیم کرد.

کیفیت: تا به حال کیفیت محصولات‌مان عالی بوده است و تمام مراحل تولید بر اساس کیفیت طراحی شده پیش رفته است.ا میدواریم در مرحله تولید انبوه نیز این کیفیت و کارایی بالا باقی بماند. می‌توانیم برای اطمینان دائما و در تمام مراحل با تولید کننده‌مان در ارتباط باشیم .

ما این اعتماد به نفس و تجربه را داریم که این مشکلات را حل کنیم و ساعت‌هایی زیبا و با کیفیت تولید کنیم که همه مشتریان از داشتنشان لذت ببرند.

از اینکه پروژه‌مان را بررسی کردید سپاسگزاریم و امیدواریم به زودی و با کمک شما بتوانیم تولید این ساعت‌ها را آغاز کنیم
www.feralwatches.com

با عشق
مگان

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. پگاه
  ۵ فروردین ۱۳۹۲

  این سایت برای ما ایرانیا که نمیشه؟ 🙁
  • نگار یعقوبی
   ۵ فروردین ۱۳۹۲

   نه نه . این ها رو میذاریم که ایده بده بهتون برای شروع کارارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...