رنگی یاب – نگارینه های چوبی فِـ.میم.وود - رنگی رنگی

رنگی یاب – نگارینه های چوبی فِـ.میم.وود

رنگی یاب – نگارینه های چوبی فِـ.میم.وود

دنیای بزرگی که توش زندگی می کنیم میزبان کلی اتفاق قشنگ و رنگی هست که آدم های رنگی با قلب مهربونشون باعثش میشن. آدم هایی که به رویاهاشون اهمیت میدن و دنبالشون می کنن و تا زمانی که به اهدافشون نرسن دست از تلاش بر نمیدارن.

ما در رنگی یاب به دنبال این افراد، کسب و کار ها و اتفاقات رنگی میریم و حس خوبشون رو با شما شریک میشیم. آشنایی با این تجربه ها می تونه ما رو در مسیر رسیدن به آرزوهامون دلگرم کنه و حتی شاید تلنگری باشه تا یک ایده ی رنگی برای مهربونی یا کسب و کار هیجان انگیزی در ذهن یکی از ماها شکل بگیره.

heart2

کارهای هنری متنوع و جالبی هست که میشه روی چوب انجام داد و یا یه کم خلاقیت میشه یه کسب و کار منحصر به فرد رو با کمک این هنر راه انداخت. امروز در رنگی یاب به سراغ یکی از همین کسب و کار های خوش رنگ و پر از حس خوب به اسم فِـ.میم.وود میریم که مجموعه ای از دست سازه های چوبی یه آدم رنگی به اسم فاطمه هست.

فِـ.میم.وود طرح های قشنگی رو روی چوب پیاده می کنه و به وسیله ی اون ها زیورآلات جذابی میسازه. این زیورآلات شامل گردنبند و پیکسل هستن و عاملی که منحصر به فردشون می کنه این هست که ساخت و طراحی هاش با دست انجام میشه. این “نگارینه های چوبی” رو می تونین با اسم Femimwood در اینستاگرام پیدا کنین.

7 6 5 4 3 1 2

heart3

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیای رنگی تر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. ساجده
  ۷ آذر ۱۳۹۷

  سلام رنگی رنگی جون من همیشه سایتتو دنبال میکنم و عاشق این سبک جدیدو حال خوبتم وامیدوارم هممیشه موفق باشی یکی از بخش هایی که همشه دنبالش میکنم بخش رنگی یاب هست و یه پیشنهاد برای یه ادم رنگی به اسم حوری دارم. حوری هنر دانشگاه تهران رشته دیزاین می خونه و یه عالم حال خوب مثل خودت داره و با همسرش که هم رشته هم هستن یه کافی شاپ کوچیک با دل بزرگ تو تهران زده تو این کافی شاپ خوردن اخرین الویته و توش بیشتر ایده های خوبی مثل کتاب خوانی یادیگیری زبان و از این قبیل کارها انجام میشه اسم کافی شاپشون پرگار هست بزنی تو اینستاگرام یه سایت مخصوص داره بازم ممنون از این همه حال خوب
  • رنگی رنگی
   ۱۰ آذر ۱۳۹۷

   ممنون میشیم سایت یا اینستاگرامشون رو بدید تا بررسی کنیم و ببینیم برای این بخش مناسب هست یا نه 🙂
 2. بهار
  ۷ آذر ۱۳۹۷

  چقدر زیبا
 3. نسیم
  ۸ آذر ۱۳۹۷

  ,ای چقدر قشنگن
 4. نسیم
  ۸ آذر ۱۳۹۷

  وای منظورم بود :)))
 5. سپیده
  ۲۸ آذر ۱۳۹۷

  سلام رنگی رنگی جون
  من خیلی وقته که سایت شما رو دنبال میکنم و هر زماانی که خسته و ناامید میشم به سایت شما سر میزنم و حالم خوب میشه…. امیدوارم پاینده باشید و همش پیشرفت کنین 🙂
 6. فاطمه
  ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

  وای چقدر اینا نازن 🙂ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...