چالش رنگی 8 فروردین – روز بازی کردن با بچه های کوچولو - رنگی رنگی

چالش رنگی ۸ فروردین – روز بازی کردن با بچه های کوچولو

چالش رنگی ۸ فروردین – روز بازی کردن با بچه های کوچولو

در خانواده شما بچه ی کوچیکی هست؟ تا حالا  شده که با دقت به دنیای ساده و پاک بچه ها نگاه کنین؟ به حرف ها، نتیجه گیری ها و استدلال های بامزشون دقت کردین؟ تا حالا پیش اومده که بخاطر حرف هایی که از بچه ها میشنوین غش غش بخندین و بعد با خودتون بگین آخه این چیزها چیه تو میگی نیم وجبی؟

heart3

اگر یه عضو کوچولو در خانوادتون یا اقوام تون باشه قطعا همه ی این اتفاق هایی که گفتیم رو تجربه کردین و دنیای پاک و بی آلایش اون ها رو از نزدیک دیدین. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده که امروز شما هم برگردین به کودکیتون و پا به پای کودک درونتون شادی کنین، بالا و پایین بپرین، حسابی دل بدین به بچه هایی که اطرافتون هستن. امروز اصلا روز مهربونی با همه ی بچه کوچولوهاست.

heart3

امروز باید به همه ی بچه ها فقط عشق و عشق و عشق بدین اون هم یک عشق بدون قید و شرط، یعنی اینکه برای دوست داشتنشون “اما” و “اگر” نذارین و اون ها رو همون جوری که هستن دوست داشته باشین. اجازه بدین یک امروز بچه ها در کنار شما به عنوان یک آدم بزرگ بهشون خوش بگذره و کارهایی رو تجربه کنن که کنار هیچ آدم بزرگ دیگه ای نمیتونن انجامش بدن.

heart3

امروز روز ساختن خاطر های جذاب و دوست داشتنی در ذهن همه ی بچه کوچولو هاست. امروز به مدل خاص خودتون باهاشون بازی کنین میتونین الگوی خوبی باشین تا یاد بگیرن وقتی هم که بزرگ شدن که بدون ترس وسط جمع غش غش بخندن، با بچه ها مهربون باشن و به کودک درونشون توجه کنن.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...