چالش رنگی 6 فروردین – روز ناخن های رنگارنگ - رنگی رنگی

چالش رنگی ۶ فروردین – روز ناخن های رنگارنگ

چالش رنگی ۶ فروردین – روز ناخن های رنگارنگ

چقدر به ناخن هاتون توجه میکنین؟ چقدر حواستون به مرتب و خوشگل بودن اون ها هست؟ خب زیبایی و مرتب بودن ناخن ها خیلی در ظاهرتون تاثیر داره. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده که امروز یک برنامه ی مانیکور برای خودتون بذارین اگر در مورد مانیکور چیزی نمیدونین، در سایت رنگی رنگی کمی جستجو کنین ما در مورد مانیکور قبلا پست داشتیم.

star2

پیشنهاد دیگه رنگی رنگی اینه که امروز سراغ لاک هاتون برین، یه لاک خوشرنگ بزنین یا حتی هر ناخنتون رو یه رنگ کنین و یه تیپ رنگی رنگی و شاد بسازین. یادتون باشه از یه نفر بخواین از ده تا انگشت شما کنار هم یه عکس براتون بگیره تا هر وقت رنگی رنگی بودن خونتون کم شد اون عکس رو تماشا کنین و پر از حس خوب بشین.

star2

امروز اگر بیرون از رفتین، به ناخن های افراد دیگه در اتوبوس، مترو یا خیابون توجه کنین، ببینین آدم های مختلف با تیپ های مختلف چه مدل ناخن هایی رو برای خودشون در نظر میگیرن.

star2

راستی اگر همیشه ناخن هاتون بلند و لاک زده است شاید تنوع خوبی باشه که برای یه مدت هم مدل کوتاه و بدون لاک نگه رو امتحان کنین. هم تنوع میشه و هم زمان کافی میدین که هوا بخورن. یادتون باشه بهتره هر چند وقت یک بار ناخن هاتون رو به روغن زیتون آغشته کنین و کمی ماساژ بدین، اینجوری کمی تقویت میشن و در مقابل شکستگی هم مقاوم تر میشن.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...