چالش رنگی 26 فروردین – روز تشکر کردن از راننده اتوبوس - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۶ فروردین – روز تشکر کردن از راننده اتوبوس

چالش رنگی ۲۶ فروردین – روز تشکر کردن از راننده اتوبوس

شما چطوری به مدرسه، دانشگاه یا سرکار می رین؟ آیا از وسایل نقلیه ی عمومی مثل اتوبوس استفاده می کنین؟ اگر برای رفت و آمدهای روزانه تون از اتوبوس استفاده می کنین بهتره که امروز مهربونیتون رو ببرین سمت راننده های اتوبوس که الحق شغل سختی دارن. با وجود ترافیک، گرما و سرما دایم پشت فرمون هستن و با هزار و یک نفر سر و کله می زنن. اگر اتوبوس زود بیاد یه عده غر میزنن، اگر دیر بیاد یه عده ی دیگه شاکی هستن و خلاصه اینکه در بعضی از موراد اصلا اوضاع تحت کنترل اون ها هم نیست اما بازم مورد باز خواست قرار می گیرن. با این حال افراد خیلی کمی وقتی از اتوبوس پیاده میشن از راننده تشکر می کنن. درسته که این کار وظیفه ی راننده اتوبوس ها هست اما گاهی یه تشکر ساده می تونه دل اون ها رو برای ادامه ی مسیر گرم کنه.

heart2

 رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز به عنوان یه آدم رنگی از راننده های اتوبوس تشکر کنین و بهشون بگین که متوجه سختی های شغل شون هستین. شنیدن این جمله ها از زبون یه مسافر قطعا خیلی لذت بخش و دلگرم کننده است.

heart2

موضوع خیلی مهم دیگه اینکه توی اتوبوس و وسایل نقلیه ی عمومی آشغال نریزین. قطعا شما به عنوان یه آدم رنگی هیچ وقت این کار رو نمی کنین اما خب بهتره از این به بعد بیشتر حواستون باشه راستی یادتون نره تشکر کردن از راننده اتوبوس ها رو به دوستانتون هم پیشنهاد بدین.

26 (2)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...