رنگی یاب – مادربزرگ های فوق العاده و مارهای سمی - رنگی رنگی

رنگی یاب – مادربزرگ های فوق العاده و مارهای سمی

رنگی یاب – مادربزرگ های فوق العاده و مارهای سمی

در گوشه به گوشه ی دنیایی که در اون زندگی می کنیم، اتفاقات رنگی زیادی میوفته. اتفاقات کوچک و بزرگی که در کنار هم یه دنیای رنگی رو میسازن. تمام این ها به خاطر آدم هایی هست که یاد گرفتن افکار منفی، تنبلی و شک رو از خودشون دور کنن و به رویاهاشون عمل کنن. به توانایی هاشون باور داشته باشن و قهرمان زندگی خودشون باشن و حتی زندگی رو برای اطرافیانشون شیرین تر و جذاب تر کنن.

ما در بخش رنگی یاب، به دنبال این افراد، کسب و کارها و اتفاقات رنگی میریم و اون ها رو با شما به اشتراک می گذاریم. این افکار رنگی ممکنه در کشور خودمون شکل گرفته باشن یا در یه نقطه ی دیگه ی کره ی زمین و خیلی دور از ما باشن. کی میدونه؟ شاید یک روزی که خیلی دور نباشه، راجع به داستان موفقیت و ایده رنگی خودتون بنویسیم.

شاید خیلی از افراد ترجیح بدن در دوران بازنشستگی شون، استراحت کنن و به خودشون سختی ندن. اما خانم های مسن شجاعی که در این رنگی یاب بهشون می پردازیم، راه متفاوت و البته نسبتا خطرناکی رو در این سال های طلایی زندگی شون در پیش گرفتن.

گروهی از خانم های مسن بازنشسته که اسم گروهشون رو Fantastic Grandmas گذاشتن، بعد از بازنشسته شدن، به گروه تحقیقاتی دانشگاه کلدونیا پیوستن و روزانه حدود ۲٫۵ کیلومتر رو شنا میکنن و در مورد مارهای سمی دریایی و تاثیرشون بر اکوسیستم آبزیان تحقیق میکنن. قبل از شروع فعالیت این خانم ها محققین فکر میکردن تنها چند گونه محدود مارهای سمی در این دریا وجود داشته باشه، اما اون ها تا الآن ۲۶۲ گونه از مارها رو ثبت کردن.

از Monique Mazière که یکی از اعضای گروه هست و ۷۰ سالشه، پرسیدن که چرا تو این سن همچین فعالیتی رو به طور داوطلبانه شروع کردن؟ این خانم هم گفت: « چرا که نه؟ کار مادربزرگ ها که فقط مربا درست کردن و بافندگی نیست، ما به این کار به چشم یک ورزش نگاه می کنیم. »

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیای رنگی تر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...