چالش یک هفته دور هم بودن با رنگی رنگی - رنگی رنگی

چالش یک هفته دور هم بودن با رنگی رنگی

چالش یک هفته دور هم بودن با رنگی رنگی

یک هفته میتونه زمان مناسبی برای شروع تغییرات مهم در سبک زندگیمون باشه، میتونیم از این هفت روز استفاده کنیم و عادت جدیدی در خودمون ایجاد کنیم یا رفتار نامناسبی رو کنار بگذاریم. فقط کافیه برنامه مناسبی برای این کار داشته باشیم و سعی کنیم هرروز قدمی در راستای هدفی که تعیین کردیم برداریم.

star2

رنگی رنگی که دوست داره در این فعالیت مفید به آدم های رنگی کمک کنه، چالش هایی رو به صورت هفتگی طراحی کرده تا بتونین طبق برنامه، کم کم به هدف چالش نزدیک بشین و در نهایت آثار این الگوی رفتاری جدید رو در هفته ای که داشتین بررسی کنین. حالا میتونین تصمیم بگیرین که  دوست دارین این رفتار به بخشی از سبک زندگی شما تبدیل بشه یا نه.

star3

یلدا یادمون میاره که لحظه هامون چقدر با ارزشن و چقدر خوب می شه اگر از اونها برای کنار هم بودن استفاده کنیم. از اونجایی که نزدیک شب یلدا هستیم، چالشی که این بار برای شما در نظر گرفتیم یک هفته دور هم بودن با رنگی رنگی هست. طبق برنامه ای که طراحی کردیم هر روز فعالیتی دور هم بودن انجام میدیم. اگر طی این هفته از این فعالیت ها لذت بردین، میتونین آخرش تصمیم بگیرین که همیشه به همین شیوه ادامه بدین و زمان بیشتری رو با عزیزان تون بگذرونین.

star1

اگر در طول این چالش با ما همراه بودین، تجربیاتتون رو در بخش کامنت ها با بقیه آدم های رنگی در میون بذارین.

star2

family-time-challenge

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. هلیا
    ۲۹ آذر ۱۳۹۸

    سلام
    شاید باور نکنین ولی خونواده‌ی ما همیشه اینجوریمارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...