رنگی یاب – یه کسب و کار خلاقانه که مهر تولید میکنه - رنگی رنگی

رنگی یاب – یه کسب و کار خلاقانه که مهر تولید میکنه

رنگی یاب – یه کسب و کار خلاقانه که مهر تولید میکنه

زندگی پر از چیزهای کوچک و بزرگ خوب هست که با دیدنشون دوست نداشتنی هاش کمرنگ تر میشه. یک عالمه دلیل برای لبخند های عمیق و آروم وجود داره ولی! پیدا کردنشون کار خودمونه و این دقیقا بخشی از زندگی هست که رنگی رنگی تلاش می کنه کنارتونن باشه! که شادی های کوچک و بزرگ زندگیتون رو کشف کنید و یک زندگی رنگی برای خودتون بسازید 🙂

heart3

ما در همین مسیر تصمیم گرفتیم که عینک رنگی بین مون رو بزنیم به چشمامون و راه بیفتیم اینور اونور زندگانی و اتفاقات و آدم ها و جاهای رنگی رو بهتون نشون بدیم. دیدن این اتفاقات حالمون رو خوب تر می کنه و سبک زندگی مون رو شادتر و دوست داشتنی تر . پس دستت رو بده به رنگی رنگی تا با هم به سرزمین رنگی رنگی بریم و هر روز یک اتفاقش رو کشف کنیم 🙂

star2

مهر ها، محصولات خیلی جالبی هستن که تو ساختشون میشه کلی خلاقیت به خرج داد و از سال های خیلی دور مورد استفاده بودن. امروزه هم میشه استفاده های خیلی جالبی ازش کرد مثل ساخت کارت پستال و اسکرپ بوک و یه عالمه کاردستی دیگه. با کمک مهر ها میتونیم کلی طرح جالب رو با به شکل منظمی روی کار هامون بندازیم.

heart3

کسب و کار های خیلی زیادی هستن که سر تا سر دنیا مهر های دست ساز درست می کنن. امروز در رنگی یاب به سراغ یه کسب و کار ایرانی رفتیم که از این مهر های قشنگ درست می کنه.

star2

این کسب و کار جالب و هیجان انگیز رو می تونین با اسم faezehprint در اینستاگرام پیدا کنین. در این صفحه کلی از طرح های مختلف رو میتونین ببینین. شاید انقدر خوشتون اومد که ازشون خرید کردین و برای چاپ دستی روی کاغذ و پارچه و کاردستی های دیگه ازش استفاده کردین. از این طریق از این هنرمند ها هم حمایت می کنین و به ادامه ی راه تشویقشون می کنین.

1 2 3

4 5 6

7 8 9 Untitled-1 10

heart3

شما هم اگر در این زمینه چیز یا شخص یا فعالیت رنگی ای می شناسید بهمون معرفی کنید تا بررسی بشه و در صورت تایید به همه آدم های رنگی معرفی اش کنیم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. Ngn
  ۱۵ شهریور ۱۳۹۷

  وای این مهر ها عالین….
  خرید هم کردم ازشون قبلا..با عشق تمام دارم ازشون استفاده میکنم…
  حرف نداره کارشون
  پیشنهاد میدم شمام داشتن این مهر هارو تجربه کنید????
 2. دختر رنگی
  ۱۵ شهریور ۱۳۹۷

  وای اینا عالین ?
 3. علی ح
  ۱۸ شهریور ۱۳۹۷

  هنرمندانه هستن
 4. نیلوفر
  ۵ مهر ۱۳۹۷

  سلام من از طرفدارهای پر و پا قرص پیج رنگی رنگی ام چطوری پیجمون رو معرفی کنیم مثه بقیه که شما توی سایت بذارید؟
  • رنگی رنگی
   ۷ مهر ۱۳۹۷

   میتونید پیج رو در کامنت های همین جا بذارید و یا برامون به آدرس [email protected] ایمیل کنید تا بررسی کنیم 🙂ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...