فکت گرافی - 5 راه برای اینکه از تنهایی تان لذت ببرید - رنگی رنگی

فکت گرافی – ۵ راه برای اینکه از تنهایی تان لذت ببرید

فکت گرافی – ۵ راه برای اینکه از تنهایی تان لذت ببرید

حتما پیش اومده یه موقعی که توی خونه تنهایی دلت بگیره یا حوصلت سر بره و نه کاری برای انجام دادن داشته باشی و نه کسی باشه که بتونی باهاش صحبت کنی ، خب ما بهت چندتا کار پیشنهاد میدیم که بتونی از تنهاییت نهایت لذت رو ببری 🙂

86

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. نیلوفر
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۴

  موافقم???من یه دفتر دارم که با پارچه جلدش کردم و خیلی خوشگله،توی اوقات تنهایی توش مطلب مینویسم.هم ذهنمو مرتب میکنه،هم اینکه توی نوشتن خیلی بهتر شدم.
 2. هانیه
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۴

  عالیه!
 3. آمتیست
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۴

  نقاشی بکشید
 4. fargol sepehrri
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۴

  rangi jan chejoori mitooonam weblog besazam ??? va inke mozooe khasi bayad bashe weblog nevisi? yekam tozih midin
  • مجله آنلاین رنگی رنگی
   ۱۵ بهمن ۱۳۹۴

   به زودی یک مطلب در این مورد منتشر میکنیم
  • دخی
   ۱۶ بهمن ۱۳۹۴

   دوست عزیزم سلام.تو میتونی بری توی سرویس دهنده های وبلاگ مثل بلاگفا.اونجا نوشته ساخت وبلاگ جدید میزنی روش و اونجا متوجه میشی باید چیکار کنی
 5. مرضی
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۴

  از کجا فهمیدید تنها شدم؟
 6. سانا
  ۱۵ بهمن ۱۳۹۴

  اوریگامی بسازید هی داره سخت تر میشههه
  • رنگی رنگی
   ۱۷ بهمن ۱۳۹۴

   خب شما سعی کنید مهارتتون رو بالا ببرید دیگه ، چیزای چالش برانگیز جالبن 🙂
 7. Niki
  ۳ فروردین ۱۳۹۵

  فیلم دیدن و کتاب خوندن هم خوبه!ممخصوصا فیلم و سریالاى کره اى،چون زندگى شادى دارن،فرهنگشون خیلى خوبه،همیشه مثبتن!بعضى از سریالاى امریکایى مخصوص نوجوونا هم میبینم.من هم عاشق تنهاییم هم تو جمع بودن.تو تنهایی میتونم به فکرام برسم،براى خودم زندگى شادى داشته باشم،چیزاى جدید امتحان کنم و…تو جمع هم خوبى هاى خودشو داره.با کسایى که دوستشون دارى وقتتو میگذرونى،چیزاى کدید یاد میگیرى،دردو دل و…
 8. YaC
  ۱۰ تیر ۱۳۹۷

  فکت گرافی هاتون عااااالیههههه
 9. shirin
  ۲۱ دی ۱۳۹۷

  عجیب بود ،خیلی عجیب، فهمیدم تنهایی زیباست،و شاید عنصر اصلی برای یک زندگی خوب،تنهایی ادم هاست.

  آدم ها وقتی تنها میشوند زندگی شان را سر و سامان میدهند و با بعد های شگفت انگیزی از آن مواجه میشوند،این همه آدم در عصر ها و تمدن های مختلف که تنها و خوب زیسته اند، یحتمل محل زندگی شان در یک دنیای موازی دیگر است که علاوه بر تفاوت در قوانین فیزیکی، زیبا تر و مهربان تر است. آن ها آموخته اند از تنهایی شان لذت ببرند و از خودشان،زندگی کردن بیاموزند. جایی خواندم که نوشته بود”جاناتان سوئیفت. پیکاسو. گوته. ادگار الن پو. سرزنشتان نمیکنم اگر این آدم ها را نشناسید. شاید شما به اندازه کافی تنها نبودید. شاید هم وقت تنها بودن نکردید. چه بد!”
  واضح و نمایان است که تنهایی و انزوا متفاوتند،انسان هایی که تنها می نامیمشان،از زندگی خود لذت می برند،دوستانی دارند که از گذراندن عمر کنارشان خشنود هستند ،گوش می دهند و گوش داده می شوند ولی خب”کسی چه می داند شاید آن ها روزی پیکاسوی دنیای ساکت خود بشوند.”
  تنهایی وقتی ارزش خود را آشکار می کند که انسان را به رفاقت با خود و یافتن زندگی مخصوص خود مجاب می کند، قبیله ای از زمین که همه ی آن ها تنها هستند در نقطه ای دور افتاده از این کره خاکی زندگی می کنند، آن ها به جای یافتن روش مقبول بودن در جمع دوستان و جامعه دنبال روشی هستند که شبیه خودشان باشند و از کسی جز خودشان انتظار نداشته باشند.
  افرادی هستند که با تنهایی خودشان خو نگرفته اند و در نهایت طبق آن جمله معروف شبیه پنج نفر اطرافشان می شوند چه آن پنج نفر برایشان خوش آیند باشند و چه نباشند اما در جای دیگری ، افراد همان قبیله که تک تکشان تنها بودند یاد می گیرند شب ها را تا صبح برای اهدافشان بجنگند،خودشان را دوست داشته باشند،به علایقشان احترام بگذارند و شبیه خودشان بشوند.
  انسان هایی وجود دارند که غصه میخورند و زانوی غم بغل میگیرند چون از اشتباهات اطرافیانشان آزده خاطرند و دیگران نسبت به آن ها، آن چه که باید ،نبوده اند.
  در حالی که انسان های آن قبیله ی معروف در غار خودشان فرو رفته اند،کنار آتش نشسته اند و نقشه ی گنج خودشان را می کشند.ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...