رنگی یاب – گالری فا آرت - رنگی رنگی

رنگی یاب – گالری فا آرت

رنگی یاب – گالری فا آرت

با اینکه هنرمندان زیادی در زمینه‌های مشابه به هم کار می‌کنن، هیچ دو اثر هنری با اصالتی، دقیقا شبیه به هم نیستن و انگار هر شخص، امضای خودش رو در تار و پود آثارش به جا می‌ذاره. این می‌تونه یک مجموعه خاصی از رنگ‌ها، سبک ویژه نوشتاری یا حتی طرح و نقشی ثابت باشه. در رنگی یاب امروز به سراغ کسب و کار هنرمندانه‌ای می‌ریم که اثر انگشت خالقش، در تمام محصولاتش دیده می‌شه.

star1

همین که نگاه کوتاهی به صفحه اینستاگرام fatemeh_ghannadd بندازی، متوجه می‌شی که چهره‌پردازی‌ ویژه‌ای در تمام آثار به چشم می‌خوره. آدمک‌هایی که با ظرافت طراحی شدن و میشه احساس رو در چهره‌شون دید. فاطمه قناد، صاحب برند فاآرت هست و یک گرافیست، نقاش و تصویرسازه. تصمیم گرفت تا به چهره‌هایی که خلق می‌کنه یک کاربرد اضافه کنه و حس و حال خوبشون رو به گوشه و کنار خونه آدم‌های دیگه بفرسته. همین ایده باعث شده تا محصولات نهایی، پیشنهاد خیلی مناسبی برای هدیه دادن به افراد خاص زندگی‌مون باشن.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های آثار فاطمه، تنوع اون‌ها در زمینه کاربرد هست. می‌تونی بسته به نیازت، از کوسن و قاب عکس گرفته تا جا شمعی و تخته سرو رو بین اون‌ها پیدا کنی. مواد اولیه به کار رفته، کاملا با کیفیت هستن و طرح‌های انحصاری، کاملا با دست اجرا می‌شن و همین اون‌ها رو منحصر بفرد کرده. اکثر محصولات به شیوه‌ای طراحی شدن که می‌تونن پیام خاصی رو هم منتقل کنن. مثل جا شمعی‌هایی که اهمیت حفظ روشنایی و امید رو در قلب‌مون یادآور می‌شن. در ادامه می‌تونی عکس‌هایی از محصولات فاآرت رو ببینی. در صورت تمایل می‌تونی از طریق صفحه اینستاگرام سفارشت رو ثبت کنی و با معرفی اون به بقیه، ازش حمایت کنی.

star1

راستی اگر تو هم کسب و کار خلاق و با کیفیتی می‌شناسی که جاش در رنگی‌یاب خالیه، حتما بهمون معرفی‌اش کن.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. هستی🍁
  ۲۲ آذر ۱۴۰۰

  رنگی رنگی عزیز میشه برای هر روز هفته یه چیز باخال انتخاب کنی؟
  مثلا به غیر از ۳ تا پست روزانت یه پست مخصوصم داشته باشه
  مثلا برا شنبه که طالع گذاشتی هیچ
  برا یکشنبه مسابقه
  برا دوشنبه رادیو رنگی
  برا سه شنبه یا بازی تو کامنتا
  و …….
 2. یلدا
  ۲۳ آذر ۱۴۰۰

  یه پیج نوپا که تی شرتهای پنبه ای با کیفیت ارائه میده منتهی تیشرتهاش خاصند چون طرح روش از نقاشی های یه پسر۸ساله به اسم نویان .
  noyan.artclogalleryارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...