Eye Trainer- چشم‌پزشک همراه برای اندروید - رنگی رنگی

Eye Trainer- چشم‌پزشک همراه برای اندروید

Eye Trainer- چشم‌پزشک همراه برای اندروید

شما هم از اون دسته افرادی هستید که زیاد دچار خستگی چشم می‌شن؟ تاری دید دارید؟ یا اینکه چشم‌هاتون مشکلی ندارن و فقط می‌خواید به حفظ سلامتی اون‌ها کمکی کرده باشید؟ همه ما می‌دونیم که چشم‌ها هم مثل اعضای دیگه‌ی بدن نیاز به مراقبت و رسیدگی دارن تا از سلامتی کافی برخوردار باشن و بتونن کارشون رو به‌خوبی انجام بدن؛ ولی ممکنه چندان به این موضوع اهمیت ندیم یا اینکه راهی رو برای نگهداری از چشم‌هامون بلد نباشیم. خوشبختانه ما همون‌طور که با تمرین و ورزش، عضلات بدن‌مون رو تقویت می‌کنیم، می‌تونیم عضلات چشمی رو هم با انجام یک سری تمرین‌ها قوی‌تر کنیم و این‌طوری هوای اون‌ها رو داشته باشیم. اپی که امروز به شما معرفی می‌کنیم، یعنی Eye Trainer، یک نرم‌افزار اندرویدیه که برای همین کار ساخته شده.

اپ Eye Trainer رو می‌شه یک «چشم‌پزشک همراه» دونست که سعی داره شما رو تشویق کنه تا با اختصاص دادن چند دقیقه از وقت روزانه‌تون به نرمش‌های چشمی، به حفظ سلامتی چشم‌هاتون کمک کنید. این اپلیکیشن رابط‌کاربری ساده و جمع‌وجوری داره و با پخش کلیپ‌های صوتی و با نمایش دادن تصویر، کاربرها رو در انجام نرمش‌ها راهنمایی می‌کنه. سازنده ادعا می‌کنه که استفاده از این اپ، علاوه بر کمک به سلامتی چشم‌ها،‌ می‌تونه در درازمدت به بهبود دید فرد هم منجر بشه و حتی شدت نزدیک‌بینی و دوربینی رو کاهش بده. امکان استفاده از دو زنگ هشدار مختلف و دسترسی به هشدارها و توضیحات بیشتر درباره نرمش‌ها، از امکانات دیگه‌ای هستن که در اپلیکیشن امروز وجود دارن.

Eye Trainer در دو نسخه رایگان و تجاری (Pro) منتشر شده که نسخه تجاری، تمرین‌های بیشتری رو در خودش داره. این اپ رو می‌شه بر روی اندروید ۲.۱ یا بالاتر نصب و استفاده کرد.

دانلود از گوگل پلی

دانلود از کافه بازار

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...