داستان فروشگاه چوبی SKEGGOX - رنگی رنگی

داستان فروشگاه چوبی SKEGGOX

داستان فروشگاه چوبی SKEGGOX

سلام! اسم من دیویداس کاروبلیسه و در شهر ویلنیوس تو کشور لیتوانی زندگی می­کنم. یک سوم مساحت کشورم با جنگل پوشیده شده، پس می­شه حدس زد که چرا صنایع دستی برند من یعنی SKEGGOX چوبی هستن.

من تو شمال لیتوانی به دنیا اومدم و تو همون جا هم فارغ از شلوغی­های شهر، بزرگ شدم. زمان زیادی رو تو طبیعت سپری می­کنم؛ حتی حالا که زندگی و کارم تو شهره، تلاش می­کنم تا جایی که می­تونم از شهر فرار کنم و به  ماهیگیری و یا حتی قدم­ زدن تو جنگل برم. تو طبیعت بودن فقط باعث طراوت بخشیدن به روحم نمی­شه بلکه برای ساختن هم بهم ایده می­ده.

skeggox-sew

پدرم بزرگترین الهام‌بخش منه. اون یه نجاره و من زمان زیادی رو تو کارگاه اون صرف یادگرفتن درباره کار با چوب کردم. وقتیکه برای تحصیل، به ویلنیوس نقل مکان کردم، کار با چوب رو به طور کامل کنار نذاشتم، ولی برای یه مدت زیادی، این کار فقط سرگرمیم بود. تقریباً سه سال پیش بود که ریش گذاشتن رو شروع کردم و متوجه شدم به یه شونه برای مرتب کردنشون احتیاج دارم. از اونجاییکه نتونستم شونه‌ای که مورد علاقه­ ام بود رو پیدا کنم، تصمیم گرفتم با مهارت­هایی که تو زمینه کار با چوب داشتم، خودم اون رو بسازم.

SKEGGOX-final

اولین تلاش­هام برای ساختن شونه نتیجه خیلی خوبی نداشت، اما با این ایده خوشحال بودم و تصمیم گرفتم که بهترین نسخه شونه ­های خودم رو به دیگران پیشنهاد بدم. دو سال رو برای ساخت شونه های باریک، براق و محکم با استفاده از تکنولوژی­های مختلف و متدهای ورقه ورقه کردن صرف کردم. زمانیکه به اهدافم برای طراحی رسیدم، SKEGGOX متولد شد. از اون زمان به بعد، تمرکزم رو روی توسعه­ ی دسته­ های محصولاتم گذاشتم.

SKEGGOX-header-comb

تقریباً یک سالی می­شه که کار فروش تو فروشگاه آنلاینم رو شروع کردم. اون موقع، هنوز به عنوان یه سرگرمی کار می­کردم ولی این رویا رو داشتم که یه روز بتونم از شغلم تو حوزه تبلیغات بیرون بیام و برای خودم به عنوان یه متخصص و سازنده کار کنم. حالا می­تونم بگم که برای من فقط ۱۱ ماه طول کشید تا به اون رویا برسم، چونکه یک ماهی می­شه که شغلم رو ترک کردم و ۱۰۰ درصد، خودم رو برای توسعه برندم متعهد کردم.  من معتقدم در آینده مشتریهای بیشتری، محصولات فروشگاهم رو انتخاب می­کنن و قول می­دم که تلاش زیادی برای رسیدن به این هدف بکنم.

SKEGGOX-001 SKEGGOX-003 sew skeggox-comb-polishing sand skeggox-wallet skeggox-006

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. مژده
    ۱۴ بهمن ۱۳۹۴

    اولش که تیتر این پست رو دیدم فکر کردم معرفی کار منه???
  2. زهرا
    ۱۴ بهمن ۱۳۹۴

    وای چه خوشگل من از اینا میخام. :)ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...