فروشگاه ویژه: بافت‌های خانه زرد - رنگی رنگی

فروشگاه ویژه: بافت‌های خانه زرد

فروشگاه ویژه: بافت‌های خانه زرد

اسم من استفانیه و من برای بچه‌ها ژاکت‌های بافتنی می‌بافم. مغازه من بافت‌های خانه زرد نام داره. من در واشگتن دی.سی همراه با سگ نازنینم، ارو زندگی می‌کنم.

yellow-house-knits-001

من زمانیکه یک دختر کوچک بودم، یاد گرفتم که چطور بافتنی ببافم، اما تا میانه های دهه سوم زندگی، زمانیکه به دنبال یک فعالیت برای بهبود عادات تماشای تلویزیون خودم بودم، این کار رو به صورت جدی انتخاب نکردم. بافتن رو با بافت ژاکت‌هایی برای بچه‌ها به عنوان هدایایی برای دوستانم شروع کردم. زمانیکه دوستانم هدیه‌های من را یکبار استفاده کردند، سرم به شدت شلوغ شد، پس مغازه خودم را راه‌اندازی کردم.

yellow-house-handmade-header

من بطور پیوسته به دنبال رنگ‌ها، الگوها و طراحی‌هایی هستم که مرا به وجد می‌آورند و تلفن همراه من لبریز از تصاویر ساختمان‌ها، باغ‌ها، نقاشی‌ها و اشیاء روزمره‌ای است که هر کدام به شیوه‌ای با من صحبت می‌کنند. هر ژاکت را با یک چشم‌انداز تقریباً تعریف‌شده‌ای شروع به بافتن می‌کنم اما تقریباً اکثر مواقع تغییراتی را در حین کار‌کردن به آن می‌دهم. برخی از اوقات این تغییرات در حد یک ترفند کوچک‌اند و در مابقی مواقع تغییرات اساسی هستند.

yellow-house-knits-corner

خونه کوچکم، فضای کافی برای اختصاص به استدیو نداره که این به این معنیه که پروژه‌ها و ملزومات کارم رو در گوشه‌های خونه‌ام نگهداری می‌کنم. از اونجائیکه من هنوز در موقع نشستن بی‌قرار هستم، در نتیجه همیشه کاموا و میل‌بافتنی من همراهم هست. در اکثر مواقع در پارک، قطار و حتی در سینما (بله حتی در تاریکی!) در حال بافندگی هستم.

yellow-house-knits-tags

زمانیکه مشتریانم برایم تعریف می‌کنند که ژاکت را برای نوه نوزاد جدید و یا فرزند خوانده خود سفارش داده‌اند، برای من بهترین خوشامد ممکن است. این برای من بدین معنیه که اونها من رو به زندگی خودشون دعوت می‌کنند و لحظات مهم زندگیشون رو با من به اشتراک می‌گذارند و من هم می‌خواهم تا به اونها برای جشن­ گرفتن این شادی‌ها و لحظات مهم، کمک کنم. من ایده‌های طراحی زیادی در سر دارم که در آینده می‌خواهم  اکثرشون رو به ثمر برسونم.

yarn yellow-house-knits-hands sweater-sketchbook il_570xN.216381218 il_570xN.456872366_mxce kiss

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. نسرین نادری
  ۲۲ فروردین ۱۳۹۵

  عزییییییییزم
  رنگاش فوق العاده ان
  خوش ب حاااالش
 2. ماندانا
  ۲۲ فروردین ۱۳۹۵

  چه ناز…ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...