بسته‌های پستی رنگی رنگی رو برای یک سال سفارش بدید! - رنگی رنگی

بسته‌های پستی رنگی رنگی رو برای یک سال سفارش بدید!

بسته‌های پستی رنگی رنگی رو برای یک سال سفارش بدید!

حتما تا حالا با بسته‌های پستی رو که از تیرماه به فروشگاه رنگی رنگی اضافه شدن، آشنا هستین؛ اما اگه از دوستان جدید رنگی رنگی باشین، خوبه که قبل از هر چیز در این مطلب توضیحاتی در مورد این بسته‌ها بخونید تا باهاشون آشنا شید.

سفارش گرفتن برای بسته‌های آبان رو هم که از اول ماه مهر شروع کرده بودیم، الان تموم شده و قراره که کم کم بسته های هیجان انگیزی که خریداری کردین، به دستتون برسه، ما هم مثل همه‌ی ماه‌های دیگه هیجان زده ایم و منتظریم که عکس هایی رو که از بسته ها در اینستاگرامتون با ما به اشتراک میگذارین ببینیم.

حتما ازتیتر این مطلب هم متوجه شدین که قرار هست توی این مطلب خبر مهم تر و هیجان انگیز تری بهتون بدیم؛ اگر از دنبال کننده‌های اینستاگرام رنگی رنگی باشین یا اینکه اخیرا به فروشگاه رنگی رنگی سر زده باشین، حتما دیدین که محصول جدیدی در فروشگاه تعریف شده : اشتراک سالانه بسته‌های پستی.

برنامه چیه؟

وقتی که این محصول رو خریداری بکنین، دیگه تا ۱ سال، لازم نیست که هر ماه حواستون به اخبار مربوط به بسته های پستی باشه تا یک موقع از خرید بسته ی اون ماهتون جا نمونین.

 اشتراک یک ساله‌ی بسته پستی برای آدمهای رنگی  چه مزیتی داره؟

غیر از اینکه مطمئن هستین هر ماه بسته‌ی پستی اون ماهتون رو دریافت میکنین، موقع اشتراک بسته‌ها برای ۱۲ ماه به صورت یک جا، ۴۸۰۰۰ تومان ( اندازه قیمت دو تا بسته ) کمتر از زمانی میپردازید که بخواهید بسته‌های هر ماه رو، ماه قبلش خریداری بکنید.

و البته اگر نمیخواهید اشتراک یک ساله بسته‌ها رو خریداری بکنید، خیالتون راحت باشه 🙂 ما طبق روال قبلی، اول هر ماه برای بسته‌های ماه بعد سفارش میگیریم و میتونید ده روز آخر هر ماه، منتظر آقای پستچی باشید 🙂

برای اشتراک یک ساله بسته‌های پستی اینجا کلیک کنید.

قیمت: ۲۴۰۰۰۰ تومان

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. هاله
    ۲۳ مهر ۱۳۹۴

    دیر شد.دیر شد:(
    بسته آذر ماه کی میاد؟ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...