چالش رنگی 24 اسفند – روز حساب و کتاب - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۴ اسفند – روز حساب و کتاب

چالش رنگی ۲۴ اسفند – روز حساب و کتاب

مهم نیست خودتون در آمد و حقوق ثابت دارین یا اینکه پول تو جیبی میگیرین، مهم این هست که برای همون بخش از پولی که دارین یه حساب و کتاب و برنامه ی مشخص داشته باشین. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده اول هر ماه یه برنامه ی منظم و مرتب از هزینه های مشخصتون بنویسین و یه بخشی رو هم برای هزینه های پیش بینی نشده در نظر بگیرین اون وقت تا آخر ماه تکلیفتون مشخص هست و میدونین در چه مواردی و تا چه مقداری میتونین هزینه کنین.

star1

میتونین یه دفترچه بر دارین و همه چی رو به طور کتبی ثبت کنین. اینجوری با نوشتن دیگه چیزی از دستتون در نمیره و میدونین چطور پول هاتون رو خرج کردین. تازه برای پس انداز کردن هم از این روش میشه استفاده کرد و مثلا طبق نوشته هاتون بعضی از هزینه ها رو کم یا حذف کنین و اون مبلغ رو به عنوان پس انداز نگه دارین.

star1

شما به عنوان یه آدم رنگی بهتره که بخشی از در آمد یا پول تو جیبی تون رو به کمک کردن به نیازمندان اختصاص بدین، مهم نیست که مبلغ خیلی کم یا خیلی زیاده مهم پخش کردن مهربونی هست و اینکه شما با این کار گره از کار و مشکل یه نفر باز می کنین و همین اندازه ی دنیا ارزش داره. میتونین دوستان و اعضای خانواده تون رو هم در این کار سهیم کنین.

24 (2)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...