چالش رنگی 18 اسفند – روز استفاده از ماشین دوست و همکار - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۸ اسفند – روز استفاده از ماشین دوست و همکار

چالش رنگی ۱۸ اسفند – روز استفاده از ماشین دوست و همکار

شما تا حالا برای کاهش ترافیک و آلودگی چه کاری انجام دادین؟ خیلی از ما ها دلمون میخواد یه کاری در جهت کم شدن ترافیک و آلودگی انجام بدیم اما خب شاید با خودمون فکر کنیم که من یه نفرم و کارم هیچ تاثیری بزرگی نمیذاره رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده که اولا خودتون رو دست کم نگیرین و دوما یادتون باشه که «قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود».

star2

کاری که امروز برای چالش رنگی میتونین انجام بدین اینه که مسیر خونه تا محل کار یا دانشگاه رو با ماشین شخصی نرین، مثلا امروز با دوستانتون قرار بذارین و کسایی که هم مسیر هستن با هم دیگه و با یه ماشین به محل مورد نظر برن. این کار رو برای تمام هفته میتونین برنامه ریزی کنین هر روز هفته با یه ماشین همه باهم مسیر رو طی کنین. با این کار هم به کم شدن ترافیک و آلودگی کمک کردین هم توی مسیر بهتون کلی خوش میگذره و میتونین بگین و بخندین و آهنگ گوش کنین و … و هم در هزینه ی بنزین صرفه جویی کنین که در پایان ماه مبلغ خوبی میشه.

pas

امروز دست به کار بشین و یه فراخوان بین بچه های هم مسیر خودتون بزنین، هر کسی استقبال کرد رو  انتخاب کنین و بعد روزهای هفته رو تقسیم کنین که هر کس چه روزی باید با خودش ماشین بیاره و بقیه رو هم سوار کنه، میتونین یه ماه این طرح رو اجرا کنین و بعد از پایان دوره دوباره نظرسنجی کنین که این کار ادامه پیدا کنه یا تموم بشه.

18 (2)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...