سفر به انگلستان با هواپیمای خیالی رنگی رنگی – روز چهارم - رنگی رنگی

سفر به انگلستان با هواپیمای خیالی رنگی رنگی – روز چهارم

سفر به انگلستان با هواپیمای خیالی رنگی رنگی – روز چهارم

پروژه جهانگردی رنگی رنگی رو اینجا معرفی کردیم .
مقصد این هفته ما کشور انگلستان هست 🙂
بیاین با هواپیمای خیالی رنگی رنگی یک هفته به این کشور سفر کنیم و هر روز یه عالمه مطالب جذاب در این مورد یاد بگیریم 🙂

امروز روز چهارم انگلستان گردی است و شش جاذبه معروف این کشور رو بهتون معرفی میکنیم.

1-

استون هنج

یک بنا متعلق به عصر برنز و نوسنگی هست و حدودا بین ۲ تا ۳ هزال سال قبل از میلاد ساخته شده است. کاربری این بنا دقیقا مشخص نیست اما احتمال میدهند که یک نوع معبد بوده.

1 2 3

2-

شهر باث

این شهر دارای چشمه های آبگرم است و از گذشته مورد توجه رومیان بوده و گردشگران میتوانند چشمه های های آبگرم ۲۰۰۰ ساله رومیان رو ببینند. در زمان الیزابتی تا جورجیایی انگلستان ، این شهر محل تفریح قشرهای مرفه بوده به همین دلیل ساختمان های عسلی رنگ جورجیایی زیبایی دیده میشود.

4 5 6 7 8 9

3-

قلعه ویندسور

این قلعه یکی دیگر از اقامتگاه های خانواده سلطنتی است و بازدید از اتاق ها و .. در زمانی که ملکه در آن اقامت دارد ممنوع است. این قلعه از سال ۱۰۷۸ که ساخته شد بزرگترین قلعه ای است که تا کنون ساخته شده.

10 11 12 13 14

4-

یورک شر

یک منطقه تاریخی بسیار زیباست و برخی از زیباترین شهرهای کوچک تاریخی انگلستان در این منطقه قرار گرفته اند ، مانند دورام و بورلی. خیابان های رمانتیک ، بازارهای محلی ، کلیساها و … همه از زیبایی های این منطقه است.

19 20 21 23

شهر دورام

15دورام 16دورام

شهر بورلی

17بورلی 18بورلی

5-

پارک ملی منطقه دریاچه ها

این منطقه که به سرزمین دریاچه ها هم معروف است شامل ۱۲ دریاچه ، کوه ها و تپه هاست و مناظر خیلی زیبایی دارد و یکی از مناطق پرطرفدار در تعطیلات است.

24 25 26 27

6-

دانشگاه کمبریج

این دانشگاه بعد از آکسفورد دومین دانشگاه قدیمی انگلیسی زبان است و در شهر کمبریج و که در کنار رودخانه کم انگلستان قرار دارد ، واقع شده است.

دانشگاه کمبریج توسط بخشی از کارمندان آکادمیک دانشگاه آکسفورد تاسیس شد ، این کارمندان پس از مشکلاتی که بین دانشجویان و مسئولان دانشگاه بوجود آمد به شهر کمبریج آمدند.

 28 29

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. fati.r
  ۱۷ آبان ۱۳۹۵

  رنگی رنگی جان واقعا ممنون بابت این مطالب زیبا.خیلی خوبن این قسمت از برناهمه هاتون
 2. MWeb
  ۱۷ آبان ۱۳۹۵

  سلام
  یه عده ای تو این مملکت بفهمن همه جای جهان زیباس…
 3. مریم.ح
  ۱۷ آبان ۱۳۹۵

  خیلی خیلی زیباست.
 4. سید مهران
  ۱۷ آبان ۱۳۹۵

  بسیار عالی رنگی رنگی جان
 5. mahsa
  ۱۸ آبان ۱۳۹۵

  روز دوم به انگلیس نیست چرا ؟
 6. حنانه
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹

  استون هنج در واقع یک نوع تقویم است که میتوان از آن برای انجا فرایض دینی استفاده کرد. علاوه بر این ، این بنا را می توان یک رصدخانه قمری تلقی کرد
 7. یاسمین
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹

  متاسفانه مردم ما وقتی مهاجرت میکنن به فکر تمیزی و قشنگی شهر میافتن . تا وقتی که ایران هستن توی ساحل آشغال میریزن و توی رودخونه آشغال میریزن و قوانین و رعایت نمیکنن بعد همینکه میرن خارج کشور . یهو قوانین اونجا رو رعایت میکنن و آشغال نمیریزن . بعدم افسوس میخورن که چرا اونجا قشنگه و ایران نیست . درصورتیکه ایران از همه جا قشنگتره و چهار فصله . ولی مردم نظم و انضباط و تمیزی رو رعایت نمیکنن . درنتیجه ظاهر شهر میشه مثل پاکستان و پایین شهر دهلی نوارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...