چالش یک هفته پر انرژی با رنگی رنگی - رنگی رنگی

چالش یک هفته پر انرژی با رنگی رنگی

چالش یک هفته پر انرژی با رنگی رنگی

تو دنیای رنگی، همیشه سعی می کنیم آدم بهتری نسبت به روز قبل باشیم. از تغییر کردن نمی ترسیم و سعی می کنیم رفتارها و عادات منفی گذشته رو با عادت های خوب و مفید جایگزین کنیم. برای ایجاد این تغییرات لازم نیست دنبال کارهای خیلی بزرگ باشیم. هر قدم کوچیکی که تو این مسیر برداریم می تونه نقش خیلی مهمی داشته باشه.

star2

رنگی رنگی دوست داره در هر قدمی که برای ساختن دنیای رنگی بر میداری کنارت باشه. حالا هم اگر دوست داری به آدم رنگی تری تبدیل بشی با آماده کردن چالش هایی همراهیت می کنیم. این چالش ها که در طول یک هفته سعی می کنن عادت خوبی رو به سبک زندگیت اضافه کنن، می تونن دلیلی هم برای شاد تر شدن روزهات باشن.

star3

 چالش این هفته ی رنگی رنگی در مورد پر انرژی بودن هست. می خوایم سعی کنیم تا این کار رو به بخش ثابتی از سبک زندگیمون تبدیل کنیم و برای همین طبق برنامه ی طراحی شده، هر روز با عمل کردن به این ایده ها، به هدفمون نزدیک تر میشیم. در آخر هفته هم تاثیر این چالش رو در زندگی و رفتارمون میسنجیم و تصمیم می گیریم که مفید بوده یا نه.

star1

اگر تو این مسیر چالش پرانرژی بودن با ما همراه بودی و مثل بقیه ی آدم های رنگی خودت رو برای ایجاد تغییرات جدید آماده کردی، لطفا تجربیات جالبت رو با ما در میون بذار. شاید با این کار کلی آدم دیگه رو هم به ایجاد تغییر، تشویق کردیم و این موج مثبت رو گسترش دادیم.

star2

boost-your-energy

 

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...