رنگی یاب – ظرف های سفالی الا - رنگی رنگی

رنگی یاب – ظرف های سفالی الا

رنگی یاب – ظرف های سفالی الا

بیشتر آدم ها، رویاهایی دارن که میخوان اون ها رو به واقعیت تبدیل کنن. هدف های بزرگ برای زندگیشون دارن و دلشون میخواد نقش پررنگی در دنیا داشته باشن. اما قبل از برداشتن اولین قدم، ممکن هست افکار منفی، شک و تردید و باور نداشتن به خودشون، این شروع رو خیلی مشکل کنه.

اما در بین این آدم ها، بعضی افراد این تردیدها رو کنار میذارن، قدرتشون رو باور می کنن و تصمیم میگیرن تا برای رسیدن به اهدافشون، حسابی تلاش کنن. همین آدم های رنگی در نهایت، بیشترین تغییرات مثبت رو در محیط اطرافشون به وجود میارن و باعث میشن تا دنیا به جای قشنگ تر و شادتری تبدیل بشه. ما در رنگی یاب به سراغ این افراد، کسب و کارها و اتفاقات رنگی میریم و سعی میکنیم تا داستان اون ها رو با شما به اشتراک بذاریم. شاید تلنگری باشه تا اولین قدم رو محکم تر بردارین 🙂

یک هنرمند رنگی در گوشه کارگاه خودش ظرف های سفالی میسازه. اون ها رو در کوره میپزه و بعد با حوصله و سلیقه، نقش میزنه تا روح ببخشه به این ظرف ها. حالا اثر هنری ای که خلق کرده، کیلومترها راه رو طی میکنه تا تو شادترین لحظه هاتون بخشی از سفره رنگین شما باشه.

این حس زیبا چیزی هست که باعث شده تا اِلا، دختر سفالگر رنگی، کسب و کار سرامیک خودش رو راه بندازه. اون یک فروشگاه آنلاین داره که ظروف سرامیکی ساخت خودش رو در اونجا به فروش میذاره. یکی از جالب ترین نکاتی که اون رو به یک کسب و کار خاص و رنگی تبدیل میکنه این هست که اِلا، روی تک تک این ظرف ها وقت صرف میکنه با سلیقه و حوصله دونه دونه طرح میکشه و دو بار اون ها رو در کوره قرار میده. شما حتی میتونین این ظروف رو با خیال راحت تو ماشین ظرفشویی یا مایکروفر هم استفاده کنین.

راستی، اِلا ورکشاپ هایی رو هم برگزار میکنه تا هنرش رو به بقیه یاد بده. شما میتونین در صفحه اینستاگرام ellaceram بیشتر با هنر اِلا آشنا بشین و اگر علاقه داشتین، با خرید کردن و معرفی اون به دوستانتون، از یک کسب و کار رنگی ایرانی حمایت کنین.

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیای رنگی تر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. ندا
  ۱۸ تیر ۱۳۹۹

  سلام ، روز بخیر
  تو قسمت توضیحات ، لینکی که قرار دادین با عنوان ” صفحه اینستاگرام ellaceram ” اشتباه هست و صفحه “نارین “باز میشه.
  • رنگی رنگی
   ۱۸ تیر ۱۳۹۹

   سلام خیلی ممنون که اطلاع دادین. اصلاحش کردیم
 2. فاطمه
  ۱۹ تیر ۱۳۹۹

  سلام این الا شماره برای فروش محصولاتش نداره؟واسه اونایی که اینستا ندارن
 3. فاما
  ۱۹ تیر ۱۳۹۹

  سلام رنگی رنگی جان کارگاه آرمه که دفترهای دست دوز می سازن @arme__artgalleryارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...