رنگی یاب – با سفالینه های رویایی الیس آشنا بشید - رنگی رنگی

رنگی یاب – با سفالینه های رویایی الیس آشنا بشید

رنگی یاب – با سفالینه های رویایی الیس آشنا بشید

در گوشه به گوشه ی دنیایی که در اون زندگی می کنیم، اتفاقات رنگی زیادی میوفته. اتفاقات کوچیک و بزرگی که در کنار هم یه دنیای رنگی رو میسازن. یک سری آدم هستن که یاد گرفتن انرژی منفی رو از خودشون دور کنن و به رویا هاشون عمل کنن. به توانایی هاشون باور داشته باشن و قهرمان زندگی خودشون باشن و حتی زندگی رو برای اطرافیانشون شیرین تر و جذاب تر کنن.

heart3

اگر وقت بذاریم با این افراد، افکار رنگی، کسب و کار های هیجان انگیز و فعالیت های انگیزه بخش آشنا بشیم، می تونیم این موج خوشحالی و انرژی مثبت رو گسترش بدیم. به خودمون و بقیه یاد آوری کنیم که اگر رویایی رو تو ذهنمون داریم، میتونیم بهش برسیم و کافیه به خودمون باور داشته باشیم و براش تلاش کنیم.

heart1

ما در بخش رنگی یاب، به دنبال این افراد، این کسب و کار ها و اتفاقات رنگی میریم و اون ها رو با شما به اشتراک می گذاریم. این افکار رنگی ممکنه در کشور خودمون شکل گرفته باشن یا در یه نقطه ی دیگه ی کره ی زمین و خیلی دور از ما باشن. ما اون ها رو به شکل مطلبی در بخش رنگی یاب با شما سهیم میشیم و کی میدونه؟ شاید تلنگری باشه تا یک فکر رنگی و یا کسب و کار خوشحال کننده ی تو ذهن یکی از ماها شکل بگیره.

heart2

هر آدمی که استعداد هاش رو دست کم نگیره و تلاش کنه مسیر جدیدی رو برای انجام کارهاش ایجاد کنه یک آدم رنگی و خلاق به حساب میاد. امروز در رنگی یاب به سراغ چنین کسب و کاری رفتیم که از دست سازه های سفالی برای به تصویر کشیدن خلاقیتش استفاده می کنه.

شاید اولین چیزی که با شنیدن اسم سفال به ذهنتون بیاد، همون طروف قدیمی و سنتی هستن، اما الیس با هنر خودش یک دنیای مینیاتوری در کنار ظروف سفالی میسازه و به دست مشتری هاش میده و به یادمون میاره که دنیای خلاقیت هیچ محدودیتی نداره. این دست سازه های زیبا و خلاقانه رو میتونین در صفحه ی اینستاگرامشون با اسم elisspottery ببینین .

1 2 3 4 5 6 7

heart3

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیای رنگی تر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. دیانا
  ۱۵ مهر ۱۳۹۷

  جووووووونم خلاقیت!!!!!!
 2. کتابدار
  ۱۶ مهر ۱۳۹۷

  “آزاده نوزاد” یه دختر فوق العاده رنگی رنگیه که کارای سفالی بینظیری داره . حتما پیج ایستاگرامشو ببینید
  • رنگی رنگی
   ۱۶ مهر ۱۳۹۷

   پس آدرس اینستاگرامشون رو بذارید تا بررسی کنیم 🙂
 3. ساناز
  ۱۶ مهر ۱۳۹۷

  [email protected]ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...