رنگی یاب – ecosia یه موتور جستجوی دوست دار طبیعت - رنگی رنگی

رنگی یاب – ecosia یه موتور جستجوی دوست دار طبیعت

رنگی یاب – ecosia یه موتور جستجوی دوست دار طبیعت

آدم های رنگی اجازه نمیدن تا رویاها و ایده هاشون در گوشه ی ذهن خاک بخوره. با برنامه ریزی و انگیزه برای واقعی شدنشون تلاش میکنن و به قشنگی های زندگی اضافه می کنن. این افراد بهمون یاد میدن که نه تنها میشه رویاها رو عملی کرد، بلکه میتونیم با کمکشون دنیا رو به جای بهتری تبدیل کنیم.

heart2

ما در طول روز چندین دفعه از موتورهای جستجوی اینترنتی استفاده میکنیم، این روزها هر سوالی که به ذهن مون میرسه رو میتونیم از این طریق پیدا کنیم و اکثر مردم دنیا هم از google.com برای این کار استفاده میکنن، اما امروز میخوایم در مورد یه موتور دیگه صحبت کنیم که در اون با جستجوهای شما، قدمی در جهت حفظ دنیای اطرافمون برداشته میشه.

star2

ecosia.org یک موتور جستجو هست، کافیه مثل همیشه کلمه، عبارت یا هر چیز دیگه ای که مد نظرتون هست رو توش تایپ کنین. اما یک فرق اساسی با بقیه داره و در ازای جستجویی که شما انجام میدین درخت کاشته میشه. این مجموعه اعلام کرده که این درخت ها رو در جاهایی از دنیا که بیشتر احتیاج دارن میکاره.

اکوسیا به شما کمک میکنه که اینترنتی درخت بکارین چی بهتر از این؟ گفته میشه به طور میانگین حدودا هر ۴۵ جستجو میتونه هزینه کاشت یک درخت رو فراهم کنه. البته به جز کاشتن درخت، به ما قول میده که اطلاعات ما رو به دیگران نفروشه، کاملا امن باشه، از سرورهایی که دوست دار طبیعت هستن استفاده کنه و حتی مبالغی که خرج میکنه رو طی گزارشاتی در سایتش اعلام کنه. پس بیاین با حمایت از این مجموعه، ماهم  قدمی در این مسیر سبز برداریم.

heart2

از این دست فعالیت ها، کسب و کارها، افکار و ایده ها در اطراف ما زیاد هستن و ما در رنگی یاب سعی می کنیم تا اون ها رو به شما معرفی کنیم. آشنایی با این آدم های رنگی و کسب و کارهای خلاقانه می تونه تلنگری باشه که بهمون میگه شاید نفر بعدی ما باشیم که به آرزوهامون جامه ی عمل می پوشونیم و قهرمان رنگی زندگیمون میشیم.

star2

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیای رنگی تر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بگذاریم.

 

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. 😍
  ۲۷ تیر ۱۳۹۸

  چه باحال😊
 2. نیلوفر
  ۲۷ تیر ۱۳۹۸

  عالیه
  من شروع کردم به استفاده کردن
 3. Nafas
  ۲۷ تیر ۱۳۹۸

  چه خوب 😍
  ممنون رنگی رنگی جون که ما رو باهاش آشنا کردی😌😍🧡❤💚💜💙
 4. S.T
  ۲۹ تیر ۱۳۹۸

  چقدر خوب!منم حتما به دوستام معرفیش میکنم تا به زمین نازنین کمکی کرده باشم!
 5. Hengameh
  ۲۹ تیر ۱۳۹۸

  منم رفتم نصب کنم😍چه باحاله
 6. پریا
  ۲۴ مرداد ۱۳۹۸

  من اسم یه سایت رو شنیدم که به ازای هر سرچ یک دونه برنج میره تو لیست کمک به فقرا…اسمشو نمیدونم متاسفانه ولی خی اگه کسی میدونه ممنون میشم معرفی کنه:)))ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...