دانلود رایگان - چالش 30 روزه آب خوردن - رنگی رنگی

دانلود رایگان – چالش ۳۰ روزه آب خوردن

دانلود رایگان – چالش ۳۰ روزه آب خوردن

بخش زیادی از بدن ما انسان ها از آب تشکیل شده، نوشیدن آب کافی به سلامت جسمی مون کمک میکنه، پوست مون رو زیبا و با طراوت میکنه و باعث بهتر شدن حال و احوالمون میشه. به عقیده برخی از متخصصین نوشیدن آب در زمان گرسنگی باعث رفع اشتهای کاذب شده و در نهایت به تناسب اندام هم کمک میکنه. و همه این ها فقط و فقط با خوردن چند لیوان آب در روز مهیا میشه :)

pas

اگر شما از اون دسته آدم هایی هستید که این مایه ی حیات رو به اندازه کافی در طول روز استفاده نمیکنید از این کاغذی که طراحی کردیم استفاده کنید. این کاغذ یک چالش ۳۰ روزه هست برای آب خوردن و شما هر لیوان آبی که میخورید رو در اون قطره های پایین علامت میزنید، میتونید برای آخر روزتون هم جایزه ای تعیین کنید تا بیشتر به رعایت این چالش تشویق بشید :)

27

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. زهرا
  ۲۰ آبان ۱۳۹۶

  خیلی عالیه این چالش. من همین الان رفتم برای خودم و همسرم دوتا پرینت رنگی از این صفحه گرفتم. برای منی که همیشه یادم میره آب بخورم این کار خیلی جواب میده.
  مرسی رنگی رنگی جان
 2. فافا
  ۲۰ آبان ۱۳۹۶

  هشت لیوان برای یه روز یکم زیاد نیست؟آخه من امتحان کردم واقعا به زور آب میخوردم و خیلی زود دفع میشد.مقدار زیادی آب هم تی غذایی هست که میخوریم.
  • رنگی رنگی
   ۲۲ آبان ۱۳۹۶

   اکثر منابع معتبر حدودا همین مقدار رو تعیین کردند، البته بسته به وزن و قد یه مقدار حجم لیوان ها تغییر میکنه اما در هر صورت منظور از لیوان ۸تا ماگ بزرگ نیست :)
 3. آیلار سلطانی
  ۲۰ آبان ۱۳۹۶

  فوق العاده ای رنگی رنگی جونم 😊
 4. Mari2
  ۲۶ آبان ۱۳۹۶

  سلام،میشه راهنمایی کنید چجوری میشه تقویم رنگی رنگی رو دانلود کرد؟
  • رنگی رنگی
   ۲۷ آبان ۱۳۹۶

   در همه صفحات داخلی سایت، از جمله همین صفحه که کامنت گذاشتید، دست راست بالا، چندتا دایره هست که یکیش برای دانلود تقویم هستش :)
 5. مبینا
  ۸ دی ۱۳۹۶

  خیلی عالیه رنگی رنگی جونم❤ راستی من بسته ویژه تک شاخ رو سفارش دادم و خیلی ذوق دارم. مرسی که همیشه خوشحالم میکنی.
 6. Barana
  ۱۶ بهمن ۱۳۹۶

  سلام..ببخشید چطور میشع دانلود کرد ؟فرمودین بالا دست راست چن تا دایره است ولی هیچی نیست برای منارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...