یک قدم برای دنیای رنگی تر - لطفا با کفش وارد نشوید - رنگی رنگی

یک قدم برای دنیای رنگی تر – لطفا با کفش وارد نشوید

یک قدم برای دنیای رنگی تر – لطفا با کفش وارد نشوید

با کارهای کوچکی که انجام میدیم میتونیم دنیای رنگی بسازیم ، در اینجا یک ایده کوجک برای شادتر کردن دنیای اطراف شما داریم.

s-

فکرش رو بکنید دعوا و بحث با یک نفر روزتون رو خراب میکنه، شما این انرژی منفی رو به دوست، همکار، مادر، پدر و .. انتقال میدید و به همین شیوه نه تنها روز خودتون بلکه روز خیلی های دیگه خراب میشه. یکی از راه های رنگی سازی دنیا مهربونی هست، خیلی خوب میشه اگر هر کسی درخواستش، حتی به آدم های غریبه، با مهربونی بیان کنه. با این روش قطعا جواب بهتری از طرف مقابل دریافت میکنه.
اکثر ما این تجربه رو داشتیم که روزمون بخاطر یه درخواست ساده رنگ ناراحتی به خودش گرفته، درخواست هایی مثل “اینجا پارک نکنید”، “اینجا سر و صدا نکنید”و … این ها خیلی وقت ها جنبه ی یادآوری داشتن اما ما دوستشون نداشتیم یا به کسی گفتیم و اون فرد دوستش نداشته، این یادآوری ها میتونه با کاغذ نوشته بشه و نصب بشه، یه کاغذ رنگی با لحنی محترمانه!

s-

در اینجا ما یک روش رنگی برای بیان درخواست “با کفش وارد نشوید” داریم، خیلی مکان ها هستن که نباید با کفش به اون ها وارد شد، جاهایی مثل نمازخونه و مساجد، بعضی از دستشویی ها و .. میشه روی درب این اماکن یک کاغذ نصب بشه و به افراد یادآوری کنه که با کفش وارد نشن، حالا ما این درخواست رو با اضافه کردن کلمه “لطفا” و طراحی یک کاغذ رنگی، قشنگش کردیم. میتونید اون رو در هرجایی که لازم میدونید نصب کنید یا پرینت بگیرید و به سرپرست اون محل بدید.

s-

اگر جایی این برگه ها رو نصب کردین یا دیدین برای ما عکس بگیرین تا یک مجموعه ازشون جمع آوری کنیم 🙂

s-

روی تصویر کلیک کنید تا با کیفیت براتون باز بشه.

18

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. بتول
  ۱۹ فروردین ۱۳۹۶

  سلام رنگی رنگی جان!
  به نظر من اگه به جای “لطفا با کفش وارد نشوید” کاغذ رنگی جمله “لطفا با لبخند وارد شوید” رو درست میکردید خیلی بیشتر استفاده میکردیم مثلا رو در مغازه های مختلف و…
  حتی رو در اتاق هامون!!
  با تشکر از سایت خوبتون:)ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...