رنگی یاب – دست‌سازه‌های دخترک چوبی - رنگی رنگی

رنگی یاب – دست‌سازه‌های دخترک چوبی

رنگی یاب – دست‌سازه‌های دخترک چوبی

یک نقل قول از مجسمه ساز معروف؛ میکل‌آنژ هست که میگه: ” هر تکه سنگ، یک مجسمه در درون خودش داره و این کار مجسمه‌ساز هست که اون رو کشف و آزاد کنه.” شاید بشه گفت مهارت یک هنرمند در قدم اول، نگاه متفاوتی هست که نسبت به فضای اطرافش داره و می‌تونه طرح و نقش‌هایی که هستن رو ببینه و کشف کنه. در رنگی یاب امروز به سراغ کسب و کاری می‌ریم که از دل چوب‌ها، طرح‌های زیبایی رو بیرون می‌کشه.

star1

دخترک چوبی، هنرمند و خالق برندی هست که به تولید محصولات دست‌ساز از جنس چوب می‌پردازه. محصولاتی که در همون نگاه اول می‌تونین متوجه جزئیات و ظرافت‌شون بشین و کاملا درک کنین که چه تلاش و مهارتی پشت هر کدوم از این آثار صرف شده. یکی از مهم ترین ویژگی‌های این کسب و کار، تنوع محصولاتش هست. از انگشتر و گردنبند گرفته تا نشان‌گر کتاب و گیره مو رو می‌تونی در بین این آثار پیدا کنی.

دخترک چوبی برای هرکدوم از آثارش اسم‌های جالبی انتخاب می‌کنه و متن‌های دل‌نشینی در زیر پست‌هاش می‌نویسه. در بخش هایلایت‌های اینستاگرام dokhtarake.choobi ، قوانین و شرایط سفارش رو به طور کامل توضیح داده و طرح‌های سفارشی هم قبول میکنه. می‌تونی مثل همیشه، با معرفی این کسب و کار به بقیه، ازش حمایت کنی.

heart3

اگر تو هم کسب و کار با کیفیت، خلاق و متفاوتی می‌شناسی که جاش در رنگی‌یاب خالیه، لطفا در بخش کامنت‌ها به ما و بقیه دوستان رنگی معرفی کن.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. ..
    ۴ آذر ۱۴۰۰

    @melina__molaeeارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...