رنگی یاب – عروسک های بوشهری دُختک - رنگی رنگی

رنگی یاب – عروسک های بوشهری دُختک

رنگی یاب – عروسک های بوشهری دُختک

دنیایی که در اون زندگی می کنیم، میزبان کلی اتفاق قشنگ و الهام بخش هست که آدم های رنگی با قلب مهربونشون باعثش میشن. افرادی که به رویاهاشون اهمیت میدن، اون ها رو دنبال می کنن و تا زمانی که به اهدافشون نرسن دست از تلاش بر نمیدارن.

ما در رنگی یاب به دنبال چنین افراد، کسب و کارها، فعالیت ها و داستان های رنگی میگردیم که در گوشه به گوشه ی دنیامون وجود دارن و سعی می کنیم با معرفی کردن اون ها، به شما یادآوری کنیم که میتونین بخشی از همون تغییر مثبتی باشین که دوست دارین در دنیا ببینین.

عروسک های دست ساز روح دارن و پر از عشق و حس خوب سازنده شون هستن. یک هنرمند که وقت گذاشته و با حوصله و ذوق به تکه های نخ و پارچه زندگی بخشیده، حتما بخشی از حال خوبش رو در وجود این اثر هنری گذاشته. امروز در رنگی یاب شما رو به یک دنیای عروسکی با حال و هوای بوشهر میبریم.

دُختک یک برند عروسک سازی ایرانی هست. این واژه در گویش بوشهری به معنی دختر بچه هست و عروسک هایی تولید میکنه که میتونن حال و هوای گرم و دلچسب جنوب رو به خونه هامون بیارن. هنرمند خالق این کسب و کار، در زیر هر عکسی که از عروسک ها میذاره، یک داستان جالب در مورد شخصیت ها و اسم هاشون مینویسه تا راحت تر بتونین باهاشون ارتباط برقرار کنین.

دُختک کارش رو از تیرماه سال ۹۵ شروع کرده. شما میتونین صفحه ی کاری این برند رو در اینستاگرام با اسم __dokhtak__ پیدا کنین و از این کسب و کار ایرانی خلاق حمایت کنین.

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیایی زیباتر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. فاطیما
  ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

  منتظر طالع بینی این هفته هستیم
 2. رقیه
  ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

  منتظرم فال رنگی این هفته هستم کاش هر چه زود تر بزارید
 3. عظیمه
  ۲۶ مرداد ۱۳۹۹

  من با ایشون یه کارگاه اموزشی شرکت کردم. بسیار بانوی بااستعداد و مهربونی هستند. امیدوارم موفق باشند. و چقدر خوب که ایشون رو معرفی کردید
 4. Behnaz gharanfoli
  ۲۶ مرداد ۱۳۹۹

  سلام بر بچه های خوب رنگی رنگی
  بابت کانال بسیار خوب و مفید فردوسی خوانی بی نهایت سپاسگزارم ?ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...