رنگی یاب – زندانی ها سگ ها رو تربیت میکنن - رنگی رنگی

رنگی یاب – زندانی ها سگ ها رو تربیت میکنن

رنگی یاب – زندانی ها سگ ها رو تربیت میکنن

در گوشه به گوشه ی دنیایی که در اون زندگی می کنیم، اتفاقات رنگی زیادی میوفته. اتفاقات کوچک و بزرگی که در کنار هم یه دنیای رنگی رو میسازن. تمام این ها به خاطر آدم هایی هست که یاد گرفتن افکار منفی، تنبلی و شک رو از خودشون دور کنن و به رویاهاشون عمل کنن. به توانایی هاشون باور داشته باشن و قهرمان زندگی خودشون باشن و حتی زندگی رو برای اطرافیانشون شیرین تر و جذاب تر کنن.

ما در بخش رنگی یاب، به دنبال این افراد، کسب و کارها و اتفاقات رنگی میریم و اون ها رو با شما به اشتراک می گذاریم. این افکار رنگی ممکنه در کشور خودمون شکل گرفته باشن یا در یه نقطه ی دیگه ی کره ی زمین و خیلی دور از ما باشن. کی میدونه؟ شاید یک روزی که خیلی دور نباشه، راجع به داستان موفقیت و ایده رنگی خودتون بنویسیم.

ارتباط بین انسان ها و حیوانات همیشه تاثیرات مثبتی برای هر دو طرف داشته. رسیدگی و آموزش به سگ های نجات یافته میتونه زندگی بهتری برای اون ها فراهم کنه و همچنین گذروندن وقت با حیوانات باعث تغییرات روحی مثبت در افراد میشه. حالا یک استارت آپ به اسم Pawsitive Change از همین موضوع، برای کاهش تمایل به خشونت و جرم در بین زندانی ها استفاده کرده.

آقای Zach Skow  طی قراردادی که با بعضی از زندان های امریکا تا به اینجا بسته، مسئولیت تربیت و نگهداری بعضی از سگ های نجات یافته رو بر عهده زندانیان میذاره تا از این طریق، هم قدم مثبتی برای سگ ها برداشته بشه و هم حس مسئولیت پذیری در مجرمین افزایش پیدا کنه.

حالا موضوع جالب اینه که درصد خیلی بالایی از زندانی ها که با این سگ ها در ارتباط بودن، تغییرات اساسی در رفتار و ذهنشون داشتن و حتی بعد از آزادی از زندان، به دنبال حرفه های مرتبط با مراقبت از حیوانات میرن. این کار باعث شده تا درصد خیلی بالایی از مجرمین بعد از آزادی، هیچ تمایلی به ارتکاب جرم نداشته باشن و زندگی بهتری برای خودشون بسازن.

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیای رنگی تر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...